Депутатка-“слуга“ Третьякова висловилась про отримувачів соцдопомоги : “Хто хоче пособіє, його потрібно стерилізувати“

Депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова висловила радикальну позицію щодо отримувачів державних соцвиплат, якою налякала навіть своїх однопартійців.

Депутатка-“слуга“ Третьякова висловилась про отримувачів соцдопомоги : “Хто хоче пособіє, його потрібно стерилізувати“ - today.ua

Глава парламентського комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів вважає, що держава не повинна розпорошувати кошти, надаючи допомогу геть усім, а натомість має підтримати грішми тих, хто приносить державі реальну користь. Народна обраниця вважає, що є немало батьків, які вже звикли жити на допомогу від держави, при цьому не напружуючи себе пошуками роботи. У таких сім'ях нерідко народжують дітей заради того, щоб отримувати державну допомогу на них.

"Народжують дитину для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то я скажу так жорстко, ми отримуємо дітей дуже низької якості, які призводять до того, що вони теж сідають на публічні кошти", - вважає депутатка.

При цьому вона навела приклад Британії, в якій уряд традиційно займає жорстку позицію щодо надання соціальних виплат. Держава не захищає тих, хто не працює. Зокрема, такої позиції притримувалась покійна Маргарет Тетчер. А один із її міністрів соцполітики взагалі якось заявив, що потрібно стерилізувати того, хто хоче отримувати соціальну допомогу від держави.

Депутатка-“слуга“ Третьякова висловилась про отримувачів соцдопомоги : “Хто хоче пособіє, його потрібно стерилізувати“

Однак ще далі на цьому шляху пішов Лі Куан Ю – прем'єр Сінгапуру,  який зумів вивести свою країну зі злиднів на орбіту процвітаючих держав.

"Лі Куан Ю стерилізував жінок, які не мали вищої освіти", - каже Галина Третьякова, попутно зауважуючи, що це надто садистські методи.

Але вона особисто вважає, що в Україні потрібно захищати тих, хто захищає державу, і хто щодня дбає про те, щоби прогодувати свою родину, а не тих, хто пальцем об палець не вдарив задля добробуту своєї сім'ї.

"Я вважаю потрібно захищати просту людину. Але не просто просту людину, а ту, хто хоче  працювати, або ту, хто хоче захищати громаду . Отака в мене філософія", - каже Третьякова, наголосивши на тому, що це її особиста позиція.

При цьому вона зауважує, що готова допомагати людям, які потребуватимуть її допомоги, але за тієї умови, що держава звільнить її від податків. Тоді вона допомагатиме людям із тих грошей, які залишаться в неї.

"Допомагати я хочу сама. Не забирайте в мене податки. Я допоможу тому, хто просить гроші. Якщо я буду бачити, що вони ефективно будуть використовуватися. І я зроблю це краще, ніж чиновники. Залиште мені кошти", - пропонує свій варіант соцдопомоги депутатка.

Вирішуватиме, кому і скільки дати також вона сама. Третьякова також зауважує, що при такій системі допомоги вона зможе гривнею ефективно карати нероб.

"Я можу їм сказати: я тобі в цьому місяці не дам, тому що ти не відпрацював. Може це в якомусь сенсі повернення до більш первинних наших коренів, коли ми жили не у великій  урбанізованій країні, а громадами маленькими", - припускає Галина Третьякова.

https://www.facebook.com/strike.com.ua/videos/252243689417901/

Втім, це більше схоже не на повернення до витоків, а повернення до феодалізму. Особливо, що стосується примусової стерилізації жінок і залежності "челяді" від того, з якої ноги встав із ліжка "феодал". Зостається лише офіційно запровадити кріпацтво і виписати в законі процедуру покарання різками.

Отже, позицію своєю однопартійки навіть "слуги" визнали повним "зашкваром". Ходять чутки, що з ОП їй порадили цю тему далі не розвивати, а при нагоді вибачитись перед виборцями та пояснити, що вона мала на увазі.

Хоча в системі соцвиплат все-таки потрібні зміни. Адже не секрет, що Україна поступово перетворюється із країни трударів на країну одержувачів соціальних виплат. Правда, перші ніж докоряти людям за те, що вони не працюють, держава має створити робочі місця і забезпечити людям рівноправний доступ до цих робочих місць.

Українці масово беруть іпотечні кредити, такого кредитного буму не було вже давно
В Україні спостерігається справжній кредитний бум. Громадяни масово беруть кредити, особливо іпотечні, повідомляє прес-служба НБУ. Такі дані отримані ...
ПриватБанк звинуватили в незаконному списанні коштів при онлайн-покупках
ПриватБанк списує у клієнтів великі суми за онлайн-покупки через Приват24, які перевищують розмір самих товарів вдвічі. З такою скаргою на банк зверну...
В Україні подорожчають молоко і масло: експерти назвали ціни
Українські агровиробники заговорили про зростання цін на молоко і вершкове масло. Через погані кліматичні умови ціни на корм і силос в Україні вже под...
Курс долара в листопаді почне рости: аналітики розповіли, як зміниться ситуація після виборів
Істотних коливань курсу долара в Україні після місцевих виборів не передбачається. Вартість американської валюти в листопаді буде коливатися в межах 2...
Зарплата безробітному після звільнення: хто і скільки може отримувати ще цілий рік
Після звільнення з роботи закон дозволяє українцям ще цілий рік отримувати гроші. Сума виплат залежить від того, що ви одержували на роботі, і від ста...