Схуднення без побічних ефектів: медики назвали плюси середземноморської дієти

Головною помилкою при виборі дієти для схуднення є недотримання золотої середини. Дуже часто в гонитві за ідеальною вагою люди впадають у крайнощі. Повністю обмежуючи себе в їжі, організм не отримує необхідних речовин і пожирає сам себе. Лікар-дієтолог Олена Соломатіна назвала дієту, на якій можна схуднути без побічних ефектів. Це середземноморська дієта.

Схуднення без побічних ефектів: медики назвали плюси середземноморської дієти  - today.ua

Дієтолог переконана, що жорсткі обмеження мають пагубний вплив на організм. Краще включати до раціону харчування продукти з невисоким вмістом насиченого жиру, і їсти, наприклад, сало, але в дуже невеликій кількості — по 30 грамів на добу. Також не заборонено пити молоко середньої жирності. Оливкова олія і риба - це джерело жирних кислому Омега-3, які вкрай необхідні організму. Ці продукти ніяк не завадять вам худнути і зберігати стабільну вагу.

За словами Олени Соломатіної, перевагою середземноморської дієти є саме те, що в ній задіяні поліненасичені жири і жирні кислоти. Також у цієї дієти немає строгих обмежень і конкретного меню, але є певний набір продуктів, який потрібно вживати щодня. До його складу входять: рис, булгур, паста з твердих сортів пшениці, цільнозерновий хліб, овочі і фрукти, горіхи, насіння, сухофрукти, оливкова олія, сири і кисломолочні продукти. Від 1 до 6 разів на тиждень можна вживати морепродукти, пісне м'ясо птиці, картоплю і яйця. Червоне м'ясо і солодощі допускаються не більше 1 разу в тиждень.

Схуднення без побічних ефектів: медики назвали плюси середземноморської дієти

Така дієта протипоказана людям з підвищеним холестерином і порушенням обміну речовин. Підбирати раціон дієтолог рекомендує спільно з лікарем. Дітям сидіти на такій дієті не рекомендується. Підліткам краще відмовитися від жирів, а людям старшого віку - приділяти увагу рослинній їжі.

Бажаючі схуднути також повинні відмовитися від шкідливих звичок - куріння і алкоголю. А ендокринні захворювання і часті стреси будуть гальмувати схуднення.

Раніше повідомлялося, як схуднути на кефірній дієті за три дні.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com