Що змусить повернутися українських заробітчан з-за кордону: Гройсман пояснив

378
Що змусить повернутися українських заробітчан з-за кордону: Гройсман пояснив - today.ua

Створення нових робочих місць із достойною середньою зарплатнею у промисловості дозволить повернути українців з-за кордону. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

За його словами, індустріальний розвиток країни надасть нинішнім заробітчанам нових можливостей для самореалізації та зайнятості.

“У нас є багато речей, які треба зберігати та примножувати. Деякі з них хотіли б перейняти наші західні партнери. А в деяких треба змінювати систему. Все це разом дозволить повернути фахівців в Україну”, – сказав Володимир Гройсман.

Він звернув увагу, що за минулий рік в країні збудовано та реконструйовано 1000 промислових об’єктів, обясяг капітальних інвестицій в які перевищив 520 млрд грн.

“Ми почали підвищувати мінімальну зарплату, підвищується реальна зарплата. І це ми на початку шляху”, підкреслив Гройсман, додавши, що Україна може досягти більшого.

Нагадаємо, Німеччина планує спростити процедуру працевлаштування для громадян держав, що не входять до складу ЄС й іноземцям стане набагато простіше отримати робочу візу на півроку.

Через це більше половини українських заробітчан збираються проміняти Польщу на Німеччину.

загрузка...