Що змусить повернутися українських заробітчан з-за кордону: Гройсман пояснив

Що змусить повернутися українських заробітчан з-за кордону: Гройсман пояснив - today.ua
Loading...

Створення нових робочих місць із достойною середньою зарплатнею у промисловості дозволить повернути українців з-за кордону. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

За його словами, індустріальний розвиток країни надасть нинішнім заробітчанам нових можливостей для самореалізації та зайнятості.

“У нас є багато речей, які треба зберігати та примножувати. Деякі з них хотіли б перейняти наші західні партнери. А в деяких треба змінювати систему. Все це разом дозволить повернути фахівців в Україну”, – сказав Володимир Гройсман.

Він звернув увагу, що за минулий рік в країні збудовано та реконструйовано 1000 промислових об’єктів, обясяг капітальних інвестицій в які перевищив 520 млрд грн.

“Ми почали підвищувати мінімальну зарплату, підвищується реальна зарплата. І це ми на початку шляху”, підкреслив Гройсман, додавши, що Україна може досягти більшого.

Нагадаємо, Німеччина планує спростити процедуру працевлаштування для громадян держав, що не входять до складу ЄС й іноземцям стане набагато простіше отримати робочу візу на півроку.

Через це більше половини українських заробітчан збираються проміняти Польщу на Німеччину.

Як їсти і не поправлятися: дієтологи назвали Топ-5 продуктів для схуднення
Якщо ви не впевнені, що можна, а що не варто їсти у процесі схуднення, зверніть увагу на поради дієтолога, який розкаже про продукти, які зроблять...
Не має аналогів: Київстар запустив унікальний тариф
Київстар запровадив нові тарифні плани. У рамках унікального тарифного плану абоненти Київстар отримують 12 Гб мобільного інтернету на максимально можливій швидкості в мережах 3-го покоління....
Гонтарева назвала ПриватБанк фінансовою пірамідою
ПриватБанк порівняли з відомо фінансовою пірамідою МММ, яка існувала в 90-х роках минулого століття. Такий висновок зробила екс-голова НБУ України Валерія Гонтарєва. Колишня глава Національного...
Суттєво похолодає: прогноз погоди на 22 жовтня
Український гідрометцентр повідомив, що у вівторок, 22 жовтня, в Україні утримається тепла безвітряна погода, яка дозволяє накопичуватися в повітрі шкідливим викидам, а суттєве похолодання очікується...