Що станеться з організмом, якщо пити каву натщесерце щодня

Кава — найпопулярніший напій у світі, з якого починається ранок більшості людей. Багато хто звик не снідати, але ритуал пиття ранкової чашечки кави пропустити набагато складніше. Ніщо так не бадьорить зранку і не піднімає настрій, як чашечка запашної кави. Однак, слід знати про те, що кава натщесерце може бути шкідливою для вашого організму. Дізнайтеся, чому.

Що станеться з організмом, якщо пити каву натщесерце щодня - today.ua

За словами медиків, каву треба пити тільки після повноцінного сніданку. Вживання цього напою на голодний шлунок дратує стінки кишечника, що провокує спазми в шлунку і печію. І справа тут не в кофеїні. У каві міститься велика кількість хлорогенових сполук, що сприяють виробленню надмірної кількості соляної кислоти у шлунку. Це й стає причиною ранкового дискомфорту, навіть після однієї безневинної чашечки кави.

Споживання кави натщесерце щодня може закінчитися для вас гастритом. Печінка і підшлункова залоза також не зрадіють, якщо ви прокинетеся і відразу заллєте в себе каву.

Щоб цього не сталося, намагайтеся пити каву після їжі. Не шкідливо випивати 1-2 чашки кави в день, тільки не на голодний шлунок. Ранок краще почати зі склянки теплої води з лимоном, або без. А кава почекає ще якихось півгодини-годину, поки ви що-небудь перекусите і трохи наситите організм.

Що станеться з організмом, якщо пити каву натщесерце щодня

Багато людей п'ють вранці каву з молоком, думаючи, що такий напій менш шкідливий натщесерце. Однак, це міф. Молоко дійсно знижує дозу кофеїну, однак такий напій все одно буде дратувати ваш шлунок. Каву з молоком також краще пити після сніданку.

Для тих людей, які страждають від підвищеної кислотності, без молока каву і зовсім краще не пити. При цьому, намагайтеся вживати більше води протягом дня, так як кава "висушує" організм.

Раніше повідомлялося, як потрібно правильно готувати каву, а який спосіб вважається найшкідливішим.