Серіал “Свати“ змінює назву: що сталося

Актор серіалу "Свати" Данило Бєлих розповів про те, що серіал чекає перейменування. Така заява прозвучала у студії програми "Доля людини" на російському телебаченні.

Серіал “Свати“ змінює назву: що сталося  - today.ua

За словами актора, через постійні проблеми зі зйомками 7 сезону та необхідності заміняти деяких акторів, серіал скоро буде виходити під назвою "Золовка".

"Продовження серіалу обов'язково буде. Тільки називатися він буде "Золовка". Ну як там йде у нас: тесть, сват і золовка", - заявив Білих, натякнувши на майбутній ребрендинг серіалу.

Данило Бєлих в "Сватах" грає Максима Ковальова, а з ним у тандемі - Людмила Артем'єва і Тетяна Кравченко. Перша за сюжетом його мати, а друга — теща. Актор зізнався, що найчастіше йому задають питання саме по серіалу "Свати". Причому, найпопулярніша тема - коли буде 7 сезон.

Раніше повідомлялося, що актрису серіалу "Свати" Тетяну Кравченко вже кілька разів поспіль помічали в нетверезому стані на вулиці, що спровокувало чутки про алкогольну залежність артистки.

Також стало відомо, що зйомки 7-го сезону популярного серіалу "Свати" довелося зупинити. Крім того, через політичні негаразди цей сезон знімали не традиційно в Україні, а в Білорусі.

ДЖЕРЕЛОglavred.info