Серед іноземців-злочинців в Україні найбільше громадян Росії

256
Серед іноземців-злочинців в Україні найбільше громадян Росії - today.ua

Вже у поточному році правоохоронці задокументували 430 кримінальних правопорушень, які скоїли понад 300 іноземців. Крім того, поліція задокументували понад 12 тисяч адміністративних правопорушень, скоєних іноземцями. Про це розповів заступник начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Ігор Малахов, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Упродовж 2018 року іноземці скоїли 1062 крадіжки, 197 пограбувань, 92 розбійних напади, 73 шахрайства , 106 угонів транспортних засобів, 192 факти, які стосуються сфери незаконного обігу наркотиків та 131 – незаконного обігу зброї.

Загалом, підкреслили у поліції іноземці на території країни скоїли 2775 злочинів та 75 тисяч адміністративних правопорушень.

За словами Малахова, із загальної кількості злочинів, вчинених іноземцями в Українв, найбільше вчинено громадянами РФ.

Нагадаємо, столичні правоохоронці затримали громадянина Ізраїлю, який організував діяльність найбільшої за останнє десятиліття міжнародної мережі інтернет-торгівлі наркотичними речовинами.

Також ми писали, що співробітники СБУ затримали на Івано-Франківщині “злодія в законі”, який нелегально перебував на території України.

загрузка...