Санкції Британії проти Москви не будуть послаблені

Європейські санкції щодо Росії не будуть діяти у Британії після Brexit. Проте вона розробила своє санкційне законодавство, яке включає всі нині діючі санкції і передбачає можливість їх розширення.

Санкції Британії проти Москви не будуть послаблені - today.ua

Про це заявила посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко на засіданні прес-клубу в рамках XIII Наради послів у МЗС.

«Автоматично санкції для Британії не будуть діяти, тому Британія розробила своє санкційне законодавство. Воно вже готове і навіть внесене в парламент. Варіант такий, що воно буде ухвалюватися після виходу (Британії з ЄС. – ред.)», - сказала Галібаренко.

На її думку, головною перевагою цього законодавства є простота.

«Британці заклали дуже просту логіку – інкорпорувати у санкційний режим усі ті санкції, які зараз діють у рамках міжнародних організацій, членом яких була Велика Британія і які вона підтримувала, тобто і на рівні ООН, і на рівні ЄС», - пояснила посол.

Ще одним позитивним моментом, на її думку, є те, що в новому санкційному законодавстві Велика Британія передбачила можливість для уряду розширювати списки як фізичних, так і юридичних осіб «без благословення парламенту».

Нагадаємо, що сервіс видачі українцям британських віз покращиться.