Садовий звинуватив Порошенка в шантажі

495
Садовий звинуватив Порошенка в шантажі - today.ua
Фото: dt.ua

Мер Львова, кандидат в президенти України Андрій Садовий звинуватив Петра Порошенка в шантажі, заявивши, що йому нібито від імені Президента України пропонували підписати угоду в обмін на вирішення питання про утилізацію сміття у Львові.

“Відразу після початку сміттєвої блокади Львова мене запросили на Банкову і запропонували підписати угоду. Суть дуже проста – я передаю фракцію “Самопоміч” в парламенті під контроль БПП (як вони собі це уявляли – це вже інше питання) і гарантую особисту лояльність. За те президент обіцяв дати команду припинити блокаду”, – написав Садовий.

За словами мера Львова, представник президента у Львівській області “офіційно оголосив, що зробить все можливе, щоб заблокувати будівництво сміттєпереробного заводу”.

“А це, нагадаю, міжнародний проект, де задіяні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), підписані міжнародні угоди і відбувся перший етап тендеру з вибору підрядника з участю провідних компаній світу”, – додав мер Львова.

У свою чергу, в прес-службі Блоку Петра Порошенка заявили, що “президент не буде прибирати сміття замість Садового і після Садового”.

“Є надія, що у вільний від передвиборчої кампанії час львівський мер нарешті вирішить застарілі комунальні проблеми свого міста. Прикро, що на ранок після ночі, коли пан Садовий підписав угоду про чесні вибори, він вдався до поширення брехні”, – підкреслили в ББП.

У прес-службі також додали, що те ж саме стосується і Анатолія Гриценка.

“Брехня і фейки руйнують будь-які спроби приватизувати образ особливо чесного. Виходить не щиро і не чесно”, – резюмували в БПП.

Раніше Садовий закликав Тимошенко зняти свою кандидатуру на його користь.

загрузка...