Журналіст Бутусов прийняв пропозицію влади щодо роботи в Міноборони

Журналіст Юрій Бутусов, який виступає безкомпромісним критиком Міноборони, прийняв пропозицію Міністерства оборони стати частиною цього силового відомства і посісти в Міноборони місце, яке дозволяло б йому втілювати свої ідеї щодо зміцнення обороноздатності української армії. Головний редактор видання censor.net написав про це у своєму Facebook, відразу ж оприлюднивши й пункти своєї програми, яку він готовий втілювати в життя.

Журналіст Бутусов прийняв пропозицію влади щодо роботи в Міноборони - today.ua

"Я розумію, що раз керівництво Міноборони під час війни визнає свою нездатність впоратися з проблемами управління без мене, журналіста, і пропонує високу посаду, то як відповідальний громадянин, я зобов'язаний прийняти цю пропозицію", - пише Бутусов.

Журналіст Бутусов прийняв пропозицію влади щодо роботи в Міноборони

Від також зауважує, що цією пропозицією влада в особі головнокомандувача Володимира Зеленського і глави Міноборони Андрія Тарана визнала свою неспроможність до керівництва українськими збройними силами. При цьому критик влади висловлює думку, що його запрошують на роботу, щоби змусити його припинити писати правду про те, що відбувається в українській армії.

Приймаючи пропозицію Міноборони, Юрій Бутусов міркує про те, на яку посаду він міг би претендувати в цьому міністерстві. Оскільки глави департаментів там обираються на конкурсній основі, то очолити департамент він не може, позаяк це було би чистої води корупцією.

"Таким чином, для заняття посад цивільними особами, які впливають на прийняття рішень, на даний момент відкриті тільки посади міністра та заступників міністра", - окреслює журналіст доступний йому невеликий вибір посад.

При цьому він по пунктах розписує, яких перетворень, на його думку, в першу чергу потребують українські збройні сили. Загалом пунктів - 12, першим з яких стоїть пошук російських шпигунів в українському генералітеті. Крім того, журналіст готовий ініціювати проведення фінансового аудиту в Міноборони, взятися за розробку військової доктрини, зайнятися закупівлею нового озброєння і розробкою нових статутів.

"З огляду на викладене, очікую запрошення до міністра оборони або до президента України, щоб обговорити посаду, яка дасть мені можливість здійснити всі ці системні рішення", - підсумовує Юрій Бутусов свій розлогий пост, який, очевидно, можна вважати його офіційною згодою на пропозицію Міноборони .

Схоже, що він дійсно готовий піти на роботу в міністерство. А якщо так, то чи припинить він писати правду, як від нього хочуть, чи все-таки ні?

До речі, один із критиків теперішньої влади Олексій Арестович вже прийняв запрошення та успішно працює. З тих пір критики в його блозі поменшало.

Нагадаємо, з останніх нововведень в українській армії - розробка погонів парадного зразка, які будуть відрізнятися від буденних.

Тарифи на електроенергію: яку компенсацію отримають українці за скасування пільг
Тарифи на електроенергію в лютневих платіжках будуть вище, ніж в січні. Пов'язано це зі скасуванням пільгового тарифу за перші 100 кВт * год спожитої ...
Накопичувальна пенсія в Україні: відрахування з зарплат почнуться з 2023 року
Накопичувальну пенсію в Україні все-таки введуть. Готувати для неї законодавчу базу будуть вже у цьому році, а відраховувати гроші в накопичувальний ф...
Вакцина від коронавірусу може бути небезпечна: медик розповів, кому варто остерігатися
Вакцина від коронавірусу може бути смертельно небезпечною для деяких людей. Про це попередив українців глава Національної медичної палати Сергій Кравч...
“Нова пошта“ розповіла, як можна отримати гроші за відправлення “безконтактним“ способом
Нова пошта нагадала клієнтам на своїй сторінці у Facebook, що отримати гроші за відправлену посилку вони можуть не лише в поштовому відділенні, а й бе...
Карантин в Україні: країну знову поділять на “кольорові“ зони
Незважаючи на закінчення локдауна, карантин в Україні нікуди не подівся. У країні триває адаптивний карантин. І вже з початку наступного тижня Україну...