Зеленський в Івано-Франківську вирішив обійтися без місцевих журналістів: у відповідь ЗМІ вийшли з білими смугами

Володимир Зеленський представив в Івано-Франківську нового голову обласної адміністрації Андрія Бойчука. При цьому глава держави провів нараду в ОДА, на яку не запросили нікого з місцевих журналістів. У відповідь місцеві ЗМІ демонстративно вийшли з білими смугами замість будь-якої інформації про візит президента.

Зеленський в Івано-Франківську вирішив обійтися без місцевих журналістів: у відповідь ЗМІ вийшли з білими смугами - today.ua

Володимир Зеленський вирішив поєднати приємне з корисним. Як стало раніше відомо, президент зустрічає Новий рік в урядовій резиденції "Синьогора". Разом із тим, він привіз івано-франківцям напередодні Нового року нового керівника області.

Виступаючи перед учасниками наради, президент подякував за роботу колишньому голові ОДА і, представляючи Андрія Бойчука, висловив надію, що той успішно працюватиме в Прикарпатті.

Проте, якраз із президентською нарадою в Івано-Франківську вийшов конфуз. На зустріч із гарантом не запросили нікого з місцевих ЗМІ.

Зеленський в Івано-Франківську вирішив обійтися без місцевих журналістів: у відповідь ЗМІ вийшли з білими смугами

"Вперше за роки незалежності України на робочу нараду в Івано-Франківській ОДА, на якій також були присутні керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, новий глава ОДА Андрій Бойчук, голова обласної ради Олександр Сич, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків та інші чиновники не запросили жодного місцевого журналіста або представника національних телеканалів на Прикарпатті ", - написали в одному з місцевих видань.

На знак протесту проти такого ігнорування багато місцевих медіа-ресурсів вийшли із білими смугами замість звітів про візит президента.

ДЖЕРЕЛОglavred