З Єгипту повідомили подробиці нападу акули на туристів з України

Автор: Марченко Любов

Стали відомі подробиці трагедії, що сталася в Єгипті з туристами з України. Нещасний випадок трапився з родиною, яка відпочивала на курорті в Шарм-ель-Шейх.

З Єгипту повідомили подробиці нападу акули на туристів з України - today.ua

Сім'я туристів з України замовила приватну екскурсію зі сноркелінгом (неглибоким зануренням у воду в масці з дихальною трубкою). Уже майже рік (з 1 листопада 2019) такі занурення на території Єгипту заборонені. Їх заборонили з метою збереження підводної екосистеми. Однак багато приватних екскурсійних фірм, як і раніше, займаються цим видом розваг, продаючи туристам заборонені екскурсії.

"Спочатку туристи звернулися до гіда в готелі з придбання такої екскурсії. Їм відмовили і попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза готелем, в якому відпочивали", - повідомили подробиці на офіційному сайті туроператора joinup.

Зрештою вони знайшли приватників, які за певну плату погодилися влаштувати їм екскурсію на яхті із зануренням. Під час зупинки яхти і занурення на території заповідника "Рас Мохаммед" на людей, які були під водою, напала акула.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Всім українцям передбачили легальну відстрочку від мобілізації на два місяці

З Єгипту повідомили подробиці нападу акули на туристів з України Жінка отримала глибокі рани від укусів. Одержав травми також приватний гід, який проводив підводну екскурсію. Однак найбільше дісталося 12-річному хлопчикові, синові постраждалої жінки. Він втратив руку.

Єгипетські лікарі робили все можливе, щоб врятувати руку дитини, але її все ж довелося ампутувати. Сьогодні хлопчикові мають робити ще одну операцію.

Всі витрати на лікування постраждалих туристів узяв на себе уряд Єгипту. Підключаться до фінансування лікування й українські страховики. Хоча спочатку вони відмовилися компенсувати витрати на лікування, посилаючись на те, що дайвінг не входить до переліку страхових випадків. Однак згодом було прийнято інше рішення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас туроператор, а також Держагентство розвитку туризму України застерігають громадян від необачних вчинків під час відпочинку. Такі випадки з туристами, що знехтували правилами, трапляються не вперше. Тому всіх просять і на відпочинку дотримуватися встановлених правил.

Нагадаємо, в американському штаті Массачусетс від нападу акули загинув 20-річний дайвер. Рятувальники дістали хлопця з води ще живим, однак він помер від ран у лікарні.