ВООЗ, нарешті, розповіла правду про коронавірус і карантин: такого ніхто не очікував почути

Всесвітня організація охорони здоров'я вибухнула черговою рекомендацією щодо коронавірусу, а заодно і розповіла правду про карантин, в якому досі частково перебуває людство. Незважаючи на те, що в світі вже почалася друга хвиля пандемії і з великою ймовірністю передбачається й третя, ВООЗ не рекомендує більше країнам закриватися на карантин.

ВООЗ, нарешті, розповіла правду про коронавірус і карантин: такого ніхто не очікував почути - today.ua

Про це сьогодні оголосила Марія Ван Керкхове, що обіймає посаду головного епідеміолога ВООЗ. Навіть більше, ВООЗ фактично визнала, що й перший карантин, можливо, був зайвим.

Ні, звичайно, завдяки тому, що країни закрили кордони і практично ізолювались одна від одної, вдалася стримати лавіноподібне поширення інфекції по світу. Однак ця перемога системи охорони здоров'я - ніщо у порівнянні з економічним збитком, якого зазнали національні економіки в зв'язку із карантином.

Взагалі ВООЗ, за період коронакризи, вже не раз відзначилася абсолютно суперечливими і взаємовиключними рекомендаціями. Спочатку, коли епідемія ще не вийшла за межі Китаю, у ВООЗ були категорично проти ізоляції від Піднебесної. Вони радили не закривати кордони для китайських громадян і діяти так, як ніби нічого не відбувається.

ВООЗ, нарешті, розповіла правду про коронавірус і карантин: такого ніхто не очікував почути Потім була історія з масками. Експерти ВООЗ запевняли, що маски потрібні тільки інфікованим людям. Згодом сказали, що маски потрібні всім. Потім з'явилася рекомендація всім піти на карантин, закрити кордони і не висовувати носа зі свого помешкання.

А тепер звідти ж кажуть, що більше ні про які карантини і мови бути не може. І хоча карантин, звичайно, допоміг стримати та загальмувати поширення хвороби, більше вводити його не потрібно, бо світова економіка не витримає другого такого простою.

Тому ВООЗ рекомендує всім вдягати в маски і дотримуватися соціальної дистанції - цього буде досить. Звичайно, це неминуче призведе до збільшення числа хворих, а відповідно і померлих, однак ВООЗ непохитна: карантин більше не потрібен.

Тим часом, Україну в черговий раз поділили на кольорові зони. У "червону" зону потрапили окремі райони п'яти областей.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua