В Україні оновили ПДР

Кабінет міністрів прийняв постанову про внесення деяких змін у правила дорожнього руху. Тепер по смузі для громадського транспорту можуть без всяких побоювань їздити автомобілі служб таксі.

В Україні оновили ПДР - today.ua

Таксі можуть рухатися окремими смугами для громадського транспорту. Але це дозволено тільки тим таксистам, які працюють в легальних компаніях з ліцензією. На «приватників» таке правило не поширюється.

Приймаючи ці зміни в правила дорожнього руху, Кабмін виходив з того, що клієнти служб таксі будуть обслуговуватися швидше. Їм не доведеться більше даремно витрачати свій дорогоцінний час у дорожніх «пробках». Таксисти у багатьох містах світу можуть їздити по смузі для громадського транспорту, наприклад, в Лондоні і Парижі.

Але Кабмін, вносячи зміни в ПДР, переслідував ще одну мету. Справа в тому, що в Україні вже давно намагаються вивести з «тіні» таксистів. Щорічно державний бюджет втрачає мільярди гривень через те, що таксисти не платять податки. Спроби вивести з «тіні» цей бізнес за великим рахунком, поки що не увінчалися успіхом.

Можливо, тепер, коли клієнти почнуть йти від «приватників», які довго стоять в «пробках», цей бізнес стане більш «прозорим».

ДЖЕРЕЛОLigazakon.net