В Одесі автомобіль збив на дорозі півторарічну дитину: подробиці ДТП

В Одесі вчора, 8 жовтня, ввечері автомобіль збив маленьку дитину. ДТП сталася на вулиці Ольгіївській. Під колеса автомашини ЗАЗ-1102 "Таврія" потрапила півторарічна дівчинка, повідомляє патрульна поліція Одеської області.

В Одесі автомобіль збив на дорозі півторарічну дитину: подробиці ДТП - today.ua

Водій, який збив дитину, з місця події втік. Однак незабаром поліцейські розшукали його автомобіль за орієнтуванням. Машину і водія виявили в районі пляжу Ланжерон. Чоловік не заперечує, що збив дівчинку. Каже, не помітив дитини на вечірній дорозі. А коли все сталося, то дуже злякався і злякався - втік.

В Одесі автомобіль збив на дорозі півторарічну дитину: подробиці ДТП На щастя, дівчинка жива, але отримала травми, і її відвезли до лікарні. Лікарі кажуть, що життю дитини ніщо не загрожує.

Однак у ході розслідування цієї ДТП з'ясувалася ще одна кричуща деталь. Виявляється, маля каталося на самокаті і виїхало на проїжджу частину. Як півторарічна дитина могла непомітно для дорослих виїхати на дорогу - залишається лише гадати. У коментарях до цього повідомлення люди справедливо помітили, що дорослі, які мали наглядати за дитиною, однаковою (якщо не більшою) мірою відповідальні за те, що трапилося, як і водій, який її збив.

"В 1,5 року дитина на проїжджій частині ????? На самокаті ??? Я б поставила запитання спочатку батькам і оштрафувала !!!", "Ага, ввечері. Дорослі прекрасні, обидві сторони. Шкода дитину", - пишуть у коментарях до цієї інформації.

В Одесі автомобіль збив на дорозі півторарічну дитину: подробиці ДТП Нагадаємо, в Києві кросовер збив на перехресті жінку і тягнув її за собою до зіткнення з тротуаром. Водійка автомобіля говорить, що втратила керування машиною.