У “Феофанії“ повідомили, скільки коштувало вилікувати від коронавірусу Зеленського і Єрмака

У лікарні "Феофанія", нарешті, розкрили секрет, у скільки обійшлося лікування Зеленського і Єрмака від коронавірусу. Про те, скільки коштувало лікування глави держави та глави його Офісу, розповіло radiosvoboda.

У “Феофанії“ повідомили, скільки коштувало вилікувати від коронавірусу Зеленського і Єрмака - today.ua

Лікування президента Володимира Зеленського і глави його Офісу Андрія Єрмака здійснювалося по тому ж медичному протоколу, що й усіх інших пацієнтів з коронавірусом. Ніякі особливі медпрепарати і процедури до них не застосовувалися. Навіть за великого бажання якось виділити людей, наділених владою, це навряд чи  вдалось би - медицина поки не знає препаратів, які могли би зцілювати від коронавірусу, а не від його симптомів. Тому витрати на лікування мільярдера і злиденного пенсіонера майже однакові. У “Феофанії“ повідомили, скільки коштувало вилікувати від коронавірусу Зеленського і Єрмака Вартість лікування для середньостатистичного ковідного хворого становить приблизно 7800 гривень. Вона може коливатися в залежності від важкості перебігу хвороби. Тобто, може бути більше. На щастя, ні Зеленському, ні Єрмаку особливого лікування не знадобилося. У них хвороба протікала доволі легко.

У лікарні також сказали, що окремо не підраховували вартість лікування президента і глави Офісу, тому що нічого незвичайного до них не застосовували. Разом із тим, в Феофанії також підкреслили, що для облаштування робочого місця президента лікарня ніяких грошей не затратила.

При цьому доктор Євген Комаровський вважає, що президенту, з його легкою формою коронавірусу, взагалі не слід було йти лікуватися в лікарню. Йому просто потрібно було піти на самоізоляцію і продовжувати так працювати. Ніхто не напоумив президента, що життєрадісні відеоролики, які він записував з Феофанії в період хвороби, можуть викликати невдоволення громадян.

ДЖЕРЕЛОradiosvoboda