Комаровський назвав головну помилку Зеленского під час лікування від коронавірусу

Автор: Марченко Любов

Доктор Євген Комаровський покритикував президента за те, що той неправильно поводився під час захворювання на коронавірус. Він вважає, що у Володимира Зеленського хвороба протікала в досить легкій формі, і йому не потрібна була госпіталізація. Про це лікар розповів під час інтерв'ю, яке він дав виданню Рoliteka.

Комаровський назвав головну помилку Зеленского під час лікування від коронавірусу - today.ua

В умовах вже існуючого дефіциту ліжок для коронавірусних хворих кожне місце в лікарні має бути враховане і використовуватися за призначенням. Зокрема, саме по собі виявлення коронавирусной інфекції не може бути показанням до госпіталізації. Таким показанням може бути дихальна недостатність, а також супутні хронічні захворювання, які є фактором ризику.

"У людей, які хворі на коронавірус, проте не зіткнулися з ускладненнями у вигляді легеневої недостатності, немає показань для госпіталізації. Це ж стосується і тих, хто не перебуває в групі ризику", - говорить доктор Комаровський.

Комаровський назвав головну помилку Зеленского під час лікування від коронавірусу У Володимира Зеленського не було проявів легеневої недостатності. Та й супутніх захворювань, на щастя, він ще не нажив. Тому йому зовсім не було необхідності лягати в лікарню і займати чиєсь місце. Президент міг цілком лікуватися амбулаторно. Однак він при цьому перебував у "Феофанії" і звідти ж записував свої відео, викликаючи роздратування громадян.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

"Це ж дискредитація всього на світі - інституту президента, норм і протоколів", - висловив свою думку доктор.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Він вважає, що для таких випадків у президента має бути радник з медичних питань, який міг би підказати йому, як поводитися в тій чи іншій ситуації - так, щоб це не дратувало громадян, багатьом із яких зараз недоступна навіть елементарна медична допомога.

Нагадаємо, Володимир Зеленський незабаром після хвороби відвідав батьків у Кривому Розі. Цей вчинок президента був оцінений співгромадянами неоднозначно. Одні кажуть, що це нормальний прояв синівської любові. Інші покритикували президента за це, зауваживши, що батьки у нього вже немолоді, обоє знаходяться в групі ризику, і мабуть, не варто до них їхати обніматися одразу після хвороби.