“Ми побували в пеклі“: Альона Вінницька зізналася, чому не має дітей

Найчастіше на що відповідає 45-річна Альона Вінницька - питання, пов'язане з дітьми. Співачка відверто зізналася журналістам, чому ще не стала мамою, хоча довгий час заміжня.

“Ми побували в пеклі“: Альона Вінницька зізналася, чому не має дітей - today.ua

Альона Вінницька - популярна співачка і телеведуча. Її кар'єра та особисте життя часто обговорюються в ЗМІ. І останнім часом журналісти тактовно або без натяків запитують її про дітей.

«Це природно, що у людей і журналістів виникає питання: «Чому досі немає дітей на тлі такого тривалого сімейного життя? »Я ніколи не розповідаю подробиць, чому так сталося», - розговорилася Вінницька.

“Ми побували в пеклі“: Альона Вінницька зізналася, чому не має дітей

Як відомо, артистка та Сергій Большой разом вже 26 років, але за цей час у них так і не з'явилася дитина. І тільки близькі люди знають, що рік тому в родині пари почалася низка смертей. Один за одним почали вмирати родичі Олени та Сергія. А після всього, що сталося, захворіла мама співачки.

«Ми в якійсь мірі побували в пеклі. І я стала частіше забирати її додому. Тому буває так, що чоловік може залишитися ночувати в Києві. Не те, що ми не живемо разом. Просто бувають такі сімейні моменти, щоб всім скопом не сидіти один в одного на голові», - поділилася Вінницька.

Попри те, що останнім часом відбувалося в їхній родині, Альона Вінницька продовжує сподіватися, що вони з Сергієм стануть щасливими батьками.

«У мене є така готовність, незважаючи ні на що. І я все-таки думаю, що і в цьому відношенні вищі сили, Всесвіт все-таки зроблять ще одне диво і це станеться», - зізналася співачка в програмі «Зірковий шлях».

Нагадаємо, раніше шанувальники запідозрили Настю Каменських у вагітності.