Тіхановська англійською розповіла Меркель про українську мову

Лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановська говорила з канцлером Ангелою Меркель про українську мову. Тіхановська поділилася подробицями розмови з Меркель в інтерв'ю, яке вона дала для radiosvoboda.

Тіхановська англійською розповіла Меркель про українську мову - today.ua

Світлана Тіхановська, яка відразу після виборів президента Білорусі, була змушена покинути країну і зараз з дітьми проживає в Литві, активно спілкується з лідерами і провідними політиками інших держав. Зокрема, у неї вже була зустріч із німецькою канцлеркою Ангелою Меркель і французьким президентом Еммануелем Макроном. У спілкуванні з Меркель, зізналася Тіхановська, спливла цікава тема.

Тіхановська англійською розповіла Меркель про українську мову Меркель раптом поцікавилася, чи розуміє Тіхановська українську мову.

"Ангела Меркель, до речі, не те, що згадувала, але говорить про Україну, про українську мову. Вона каже:" Ви розумієте українську? ". Я кажу:" Звичайно, я розумію - вона дуже і дуже близька з білоруською (із російською не надто схожа), і ми доволі легко розуміємо одне одного ", - розповіла Тіхановська.

При цьому вона каже, що вони з канцлером спілкувалися англійською, хоча Меркель могла б вільно говорити і російською. Російську мову вона знає дуже непогано.

Нагадаємо, вчора, 29 листопада, випадкові свідки зняли під час акції протесту в Мінську, як силовики кудись несли мертве тіло чоловіка, якого перед тим били. Чи був цей чоловік мертвий або просто непритомний - невідомо.

ДЖЕРЕЛОradiosvoboda