Протест в Білорусі: випадкові свідки зняли, як силовики забирають тіло учасника мітингу

Автор: Марченко Любов

У Білорусі тривають акції протесту проти Олександра Лукашенка. Вже традиційно, білоруси вийшли на недільний мітинг. Ще до початку акції, в центр Мінська почали стягувати силовиків. Незважаючи на водомети, заготовлені для розгону учасників акції, силовики не гребували і рукоприкладством. Причому в деяких випадках людей били до нестями.

Протест в Білорусі: випадкові свідки зняли, як силовики забирають тіло учасника мітингу - today.ua

Так, у Twitter з'явилося відео, зняте випадковими свідками, очевидно, з вікна. У кадрі видно, як троє силовиків забирають кудись мертве тіло чоловіка. Як повідомили автори публікації, чоловік би побитий біля станції метро "Пушкінська". Нібито після нападу силовиків на групу учасників акції протесту чоловік упав на землю і більше не подавав ознак життя. Чи живий він і тільки знепритомнів, або вже мертвий - зрозуміти неможливо. В усякому разі, обм'якле тіло в руках силовиків виглядає неживим.

Тим часом, незважаючи на погану погоду (Мінськ замітає дрібним сніжком), жителі столиці все одно вийшли протестувати. Їм традиційно протистоять силовики, закриті станції метро і зниклий Інтернет. Повідомляють, що в інших містах Білорусі люди також вийшли на протест.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко на зустрічі з медиками однієї з клінік Мінська заявив, що українська влада обговорює плани по "придушенню" Білорусі з європейськими лідерами. Нібито глава українського МЗС Дмитро Кулеба і його німецький колега Хайко Маас обговорювали, як паралізувати білоруське виробництво і бізнес. У відповідь на цю заяву Кулеба написав, що він проти того, щоб "душити" Білорусь, а навпаки, хоче дати Білорусі "дихати вільно".