Трамп відмовився від щеплення від коронавірусу: президент заявив, що не потребує першочергової вакцинації

Автор: Марченко Любов

Дональд Трамп відмовився від щеплення проти коронавірусу. Він заявив, що співробітникам Білого Дому, включаючи і його самого, не слід надавати пріоритет у вакцинації. Про це американський гарант написав в своєму Twitter.

Трамп відмовився від щеплення від коронавірусу: президент заявив, що не потребує першочергової вакцинації - today.ua

Таку відповідь дав Трамп на інформацію, що з'явилася кілька днів тому, про те, що перших осіб держави, а також інших співробітників Білого дому будуть прищеплювати в першу чергу. Причому повідомлялося, що президенту і його оточенню почнуть робити щеплення вже з сьогоднішнього дня, 14 грудня. Трамп заявив, що люди, які працюють в Білому домі, можуть отримати заповітне щеплення дещо пізніше, ніж інші співгромадяни, які його потребують найбільше.

При цьому Дональд Трамп зауважив, що, звичайно, тут можуть бути винятки. При необхідності першочергово вакцинують і співробітника Білого дому, проте робити це планомірно не варто.

"Я попросив, щоб ця поправка була зроблена. Я не планую вакцинуватися, однак сподіваюся зробити це у відповідний час", - зазначив Дональд Трамп.

Популярні зараз

В Україні очікуються звільнення та підвищення зарплат, — Нацбанк

Китай може захопити Місяць та оголосити його своєю територією, - NASA

Українських біженців у Німеччині закликали виїхати до Польщі: в країні виник гострий дефіцит місць

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Трамп відмовився від щеплення від коронавірусу: президент заявив, що не потребує першочергової вакцинації Відмовляючись від щеплення в першу чергу, президент трохи схитрував. Адже Дональд Трамп не так давно, в жовтні, вже переніс коронавірус. І, звичайно, за всіма законами логіки, у нього зараз є імунітет від COVID-19. Звісно, він гостро не потребує щеплення, позаяк захищений природним шляхом, чого не скажеш про його колег, які ще не хворіли. Тож не дивно, що він геройствує і не хоче робити щеплення першим.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До речі, Дональд Трамп заявив, що готовий зробити щеплення не тільки американською, а й будь-якою іноземною вакциною, яка буде визнана медиками ефективною в боротьбі з коронавірусом.

Нагадаємо, раніше Дональд Трамп прийняв рішення заборонити експорт американської вакцини від коронавірусу. Принаймні - тимчасово, поки не вдасться повністю задовольнити внутрішній попит.