ТОП-5 найбільш відданих порід котів

Котів вважають не настільки відданими домашніми улюбленцями, як собак. Деякі породи і справді досить егоїстичні, але є й ті, хто відрізняється особливою вірністю своїм господарям. Розлуку з людиною вони переживають не менш болісно, ніж собаки. Представляємо до вашої уваги ТОП-5 порід, які завжди залишаються віддані тим, хто їх приручив.

ТОП-5 найбільш відданих порід котів  - today.ua

Абіссінська кішка

ТОП-5 найбільш відданих порід котів

Абіссинці дуже розумні, активні та віддані своєму господареві. Кішки цієї породи ходять за людиною по квартирі по п'ятах. Вони навіть можуть робити вигляд, що читають з вами книгу, або дивляться телевізор. А все тому, що абіссинці не виносять самотності, а поруч з людиною вони оживають, мурчать і проявляють активність.

Невська маскарадна кішка

Ця порода кішок сповнена ніжності і любові до своїх господарів. Маленькі діти навіть за умови волочіння тварини за хвіст, не отримають від неї у відповідь агресію. Також невські маскарадні славляться своєю чутливістю по відношенню до хвороб людей. При поганому самопочутті господаря вони якимось чином дізнаються, де в нього болить, і намагаються лягти на це місце.

Мейн-кун

ТОП-5 найбільш відданих порід котів

Ця порода має досить значні розміри і безмежну собачу відданість. Мейн-куни славляться трепетним ставленням як до своїх дитинчат, так і до дітей господаря. Ці коти люблять грати годинами безперервно з людьми і відмінно відчувають настрій господаря, коли його потрібно залишити одного. Мейн-куни делікатні у відносинах і дуже вірні.

Корніш рекс

Кішки цієї породи відрізняються своєю кучерявою шерстю. Своїми звичками вони нагадують собак. Корніш рекси легко піддаються дресируванню, дуже розумні і активні. Володіючи сильною прив'язаністю до свого господаря, розлучаючись з ним, ці коти можуть навіть захворіти.

Орієнтальна кішка

ТОП-5 найбільш відданих порід котів

Орієнтали вимагають до себе достатньо уваги і не підходять тим сім'ям, які пропадають цілодобово на роботі. Вони не переносять самотність, тому згодні на будь-яку увагу. Але всю основну свою любов ці коти віддають тільки одному господареві, вибравши його раз і назавжди.

Раніше езотерики назвали породу котів, здатних налагодити стосунки в родині.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru