ТОП-10 автомобілів-невдах

ТОП-10 автомобілів-невдах - today.ua

Автовиробники завжди намагаються, щоб їхні машини мали комерційний успіх. Але іноді це у них не виходить. Пропонуємо до вашої уваги ТОП-10 автомобілів, які з тих чи інших причин зазнали фіаско.

Tucker Torpedo

У 1948 році американська компанія Tucker випустила седан Tucker Torpedo (див. фото вгорі) у кількості 51 примірників. Він оснащувався заднім 6-циліндровим оппозитним мотором потужністю 160 к. с., який працював разом з автоматичною коробкою передач. Але незабаром Престона Такера звинуватили в шахрайстві, компанія Tucker збанкрутувала, а виробництво Torpedo припинилося.

Volvo P1900

Volvo P1900 почали випускати в 1956 році. Це був перший спортивний автомобіль компанії Volvo. Його виробництво припинилося в 1957 році. За цей час шведи встигли зробити всього 67 екземплярів цієї моделі. Автомобілісти не оцінили Volvo P1900. Критиці піддавався, наприклад, його дизайн.

Rumpler Trophenwagen

У 1921 році німець Едмунд Румплер побудував автомобіль Rumpler Trophenwagen. З-за дивного дизайну і не дуже високої надійності в 1924 році виробництво цієї моделі закінчилося. Всього встигли зробити близько 100 екземплярів Trophenwagen.

Aston Martin Cygnet

Aston Martin Cygnet з’явився в 2011 році. Технічно він базувався на Toyota iQ. Aston Martin хотів щорічно продавати кілька тисяч екземплярів цієї моделі, але її продажі провалилися. Англійці встигли зробити 143 примірника цієї моделі.

Dual-Ghia

У 1956 році в США почали випускати Dual-Ghia. Це була гарна, але дорога машина. Через два роки її серійне виробництво припинилося. На початку 1960-х років модель хотіли реанімувати, але невдало. Всього було зроблено 203 примірника Dual-Ghia.

Jensen FF

З 1966 по 1971 рік у Великобританії випустили 320 купе Jensen FF. Під капотом розташовувався 6,3 л двигун потужністю 325 к. с. Максимальна швидкість досягала 220 км/год. Це була красива, але, на жаль, дорога і не дуже надійна машина.

ГАЗ-3111

У 2001 році в Росії почалися продажі нової "Волги" – ГАЗ-3111. Однак, вона надій не виправдала. Ціна явно не відповідала якості. У 2004 році цю модель припинили випускати. Всього зробили близько 430 примірників ГАЗ-3111.

Kaiser Darrin

У 1954 році компанія Kaiser Motors почала продавати спортивний автомобіль Kaiser Darrin. Його головна особливість полягала в дверях, які зсувалися в передні крила. У 1955 році серійне виробництво цієї моделі закінчили. Встигли зробити всього 435 примірників Darrin.

Saab 9–4X

Середньорозмірний кросовер Saab 9–4X з’явився в 2010 році, а в 2011 році його вже прибрали з виробництва. Він мав привабливий дизайн і потужні двигуни. Концерн GM припинив випускати цю модель з-за проблем з брендом Saab. Встигли зробити 573 примірника Saab 9–4X.

Glas V8

Купе Glas V8 з’явилося в Німеччині у 1966 році, а в 1968 році його зняли з виробництва. Було зроблено тільки 718 екземплярів цієї моделі. Вона не змогла витримати конкуренцію з автомобілями німецьких автогігантів.

Гіпертонія і харчування: який продукт допоможе нормалізувати тиск
Гіпертонія – одна з найбільш розповсюджених проблем зі здоров’ям серед українців. Є безліч способів нормалізувати тиск, але мало хто знає, що простий продукт, який стабільно...
Свекруха почала стежити за невісткою і була шокована побаченим: що змінило їх стосунки
Стосунки між свекрухою та невісткою не завжди складаються добре. Часто дві жінки починають конкурувати за увагу чоловіка і ревнувати одна одну до нього. Однак, іноді...
Не побачимо до кінця літа: який продукт зникне з українських супермаркетів через коронавірус
Карантин, введений у більшості країн світу через активне поширення коронавірусу, спровокував на дефіцит певних товарів в супермаркетах. Це відбувається в результаті панічного скуповування громадянами низки...
Каменських помітно постаріла: яку деталь запримітили шанувальники на фото
Настя Каменських і до карантину ділилася зі своїми підписниками фотографіями без макіяжу. Артистка не соромиться своєї зовнішності, активно займається спортом і демонструє результати свого схуднення...
Один з найпопулярніших в Україні антисептиків виявився неефективним в боротьбі з коронавірусом
Антисептики стали предметом першої необхідності серед українців на тлі поширення коронавірусу. При цьому одним з найпопулярніших в Україні антисептиків є хлоргексидин. Саме цей засіб колишня...