Митниця оштрафувала “євробляхера“ на 170 000 грн

В Україні офіційно відтерміновано введення «драконівських» штрафів за «євробляхи», однак, як виявилося, митниця увесь цей час не переставала карати водіїв автомобілів на єврономерах, які перевищили терміни перебування. Про це повідомляє компанія «Дорожній адвокат».

Митниця оштрафувала “євробляхера“ на 170 000 грн - today.ua

Так, український власник позашляховика Jeep Grand Cherokee з іноземними номерами поїхав на екскурсію до Польщі, залишивши цей автомобіль у себе вдома. При перетині кордону українські митники вручили йому протокол про порушення митних правил щодо ввезення автомобілів. Сума штрафу була максимальною – 170 000 гривень.

Власник «євробляхи» спробував оскаржити штраф у суді, але суд не прислухався до його доводів. Тепер йому доведеться заплатити штраф у розмірі 170 000 гривень і вирішити проблему свого джипа, інакше його можуть знову оштрафувати.

За даними компанії «Дорожній адвокат», митники в нинішньому році оштрафували багатьох власників автомобілів з іноземними номерами, а суди їх підтримали.

Між тим, власники «євроблях» продовжують чекати введення доступного розмитнення, "заколисані" повідомленнями ЗМІ про реальність відстрочки «драконівських» штрафів.

Раніше повідомлялося, що тепер українці, які незадоволені митним оформленням автомобілів з іноземною реєстрацією, можуть поскаржитися на неправомірні дії співробітників митниці через онлайн-систему скарг.

ДЖЕРЕЛОFacebook.com