Стала відома доля двох військових, які зникли під час пожежі в зоні ООС: потрапили на мінне поле

Стало відомо, що сталося з двома українськими військовослужбовцями, які пропали вчора, 5 вересня, під час гасіння пожежі поблизу селища Верхньоторецьке Донецької області .

Стала відома доля двох військових, які зникли під час пожежі в зоні ООС: потрапили на мінне поле - today.ua

Як повідомив сьогодні вранці штаб ООС, військовослужбовці, які перебувають зараз на лінії розмежування, допомагають співробітникам ГСЧС в ліквідації масштабних лісових і степових пожеж, які в ці дні охопили Донбаський регіон.

Під час гасіння пожежі в районі Верхньоторецька двоє військовослужбовців виявилися відрізаними стіною вогню від своїх товаришів по службі. Вони потрапили в небезпечну зону, де самі могли стати жертвами некерованої вогняної стихії.

Стала відома доля двох військових, які зникли під час пожежі в зоні ООС: потрапили на мінне поле Мимовільні заручники вогню вирішили вибратися в обхід, де полум'я не встигло пройтися між ними та їхніми товаришами смертельним вододілом. Намагаючись обійти стіну вогню, вони випадково забрели на вороже мінне поле і підірвались на міні.

На жаль, цей вибух не залишив їм шансів на життя. Таким чином, війна на сході поповнила рахунок своїм жертвам ще двома українськими бійцями.

Нагадаємо, ватажок "ДНР" Денис Пушилін опублікував на своєму сайті попередження, що завтра, в понеділок, бойовики мають намір обстріляти українську територію в районі селища Шуми. Приводом для стрільби стали військово-інженерні споруди, які нібито були побудовані на українській стороні вже після оголошеного перемир'я. Однак перевірка ОБСЄ ніяких нових споруд на цій території не виявила.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua