Штраф водіям скасують, якщо поліцейський не показав службове посвідчення

Якщо водія, що порушив ПДР, оштрафував поліцейський, який відмовився пред'явити йому своє службове посвідчення, то це є підставою для зняття покарання через суд. До такого висновку у своєму рішенні по справі №545/2432/16-а прийшов Верховний суд.

Штраф водіям скасують, якщо поліцейський не показав службове посвідчення - today.ua

Кілька років тому в Полтаві водія оштрафували за порушення правил дорожнього руху. При цьому поліцейський, який склав протокол, відмовився пред'явити йому своє службове посвідчення. Він також не назвав своє прізвище, посаду і звання.

Водій, який, мабуть, був знайомий з законодавством, вирішив звернутися до суду. Зрештою справа потрапила на розгляд Верховного суду.

Верховний суд, ознайомившись з усіма обставинами цієї справи, постановив скасувати штраф. Причина – поліцейський був зобов'язаний пред'явити на вимогу своє службове посвідчення. Також він повинен був представитися належним чином. Так як нічого цього не було зроблено, то мова може йти про порушення прав водія.

Водієві знадобилося багато часу, сил, і, мабуть, грошей, щоб довести свою правоту. Нічого цього не було б, якщо б він не порушив ПДР.

ДЖЕРЕЛОFacebook.com