Поліна Гагаріна залишила чоловіка та втекла з сином до США

Чутки про те, що Дмитро Ісхаков і Поліна Гагаріна не дуже добре ладнають, з'являлися вже давно. У мережі говорили про те, що в нескінченних сварках, в яких бере участь Гагаріна, свою правоту її чоловік доводить за допомогою кулаків. І ось новий «тривожний дзвіночок» - Поліна Гагаріна поїхала з сином від першого шлюбу в США без чоловіка-фотографа і доньки.

Поліна Гагаріна залишила чоловіка та втекла з сином до США - today.ua

Як повідомляли ЗМІ, Поліна Гагаріна навіть з'являлася на публіці без обручки. Також в Мережі з'явилися публікації, що Гагаріна разом з сином поїхала в США. Журналісти припускають, що питання, пов'язане з вихованням спільної з Ісхаковим доньки, закінчилося на користь останнього.

Поліна Гагаріна залишила чоловіка та втекла з сином до США

У медіа переконані, що «Поліна Гагаріна завжди намагалася приховати, що хоч якось страждає від невдалого шлюбу».

«Ось і зараз їй просто не вистачає духу публічно викрити чоловіка і розповісти про причини своєї раптової відпустки в Америці з сином. Проте у своїх соціальних мережах Ісхаков, як і годиться зразковому «сімейному тирану», розповідає, що з дружиною у нього все добре. Що може тендітна Поліна протиставити чоловікові, крім мовчазної втечі? », - запитують ЗМІ.

Як зазначається, проблемними відносини Гагаріної та Исхакова стали з моменту, коли Поліна все частіше стала з'являтися в компанії Сергія Лазарєва. Незабаром після цього співачка перестала розміщувати публікації з чоловіком. Очікується, що після того, як артистка повернеться з США, почнеться скандальний шлюборозлучний процес.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Гагаріна схудла до виснаження.

ДЖЕРЕЛОversiya.info