Падіння зірки: Олег Винник став фігурантом гучного викриття

Падіння зірки: Олег Винник став фігурантом гучного викриття - today.ua

Олег Винник, чий сценічний успіх давно став предметом захоплення численної армії шанувальників і таємної заздрості багатьох колег, виявляється, не може претендувати на унікальність. Його образ був “списаний” з іншої зірки, яка сяяла на українській сцені в середині 90-х і початку нульових – Лері Вінна.

Цю викривальну новину розповів сам Лері Вінн в ефірі телепрограми “ЖВЛ”. 57-річний співак Валерій Дятлов, сценічне ім’я якого вже не всі пригадають, свого часу яскраво сяяв на небосхилі і так само швидко з нього зник. Проте сьогодні він заявляє, що сценічний образ Олега Винника був списаний саме з нього.

“Ну, нічого страшного, що Винника злизали повністю з мене? Навіть не приховуючи цього”,- заявляє Дятлов.

Причому артист каже, що це не результат його власних умовиводів, а відверте зізнання тих людей, які в свій час “ліпили” його самого. Вони ж, аби не обтяжувати себе пошуком нового, перенесли той образ на іншого співака.

“Вони кажуть: “Ну а що, тобі шкода? Ти ж нічого не робиш”. Ну, а нічого страшного, що костюмчик, манери – це я, тільки зразка, грубо кажучи, 1998 – 2000-х років”, – обурюється Лері Вінн.

Якщо об’єктивно подивитися на Лері Вінна зразка кінця 90-х і нинішнього Олега Винника, то дійсно, в зовнішності обох співаків можна знайти чимало подібного. Мабуть, у першу чергу через те, що обидва представляють один тип чоловіків – симпатичних блондинів, здатних вразити своєю чарівністю навіть найстійкіше жіноче серце.

Та й звучання сценічних імен обох співаків в чомусь схоже: Олег Винник і Лері Вінн. Хоча, Олег Винник, як був зроду Винником, так і залишився зі своїм рідним ім’ям на сцені.

Правда, в нинішньому Дятлові небагато залишилося від колишнього Лері Вінна, і Винник, звичайно, дасть йому фору в усьому. І природно, одинадцятирічну різницю у віці теж не можна скидати з рахівниці.

Втім, якщо навіть усе, що розповів Валерій Дятлов – суща правда, то копія вийшла не гірше оригіналу, а зовсім навіть навпаки. А якщо вже мірятися шанувальниками, то тут, звичайно, Винник дасть фору будь-якій вітчизняної зірці.

Нагадаємо, пісню Олега Винника “Перлина-Україна” пропонують зробити гімном України. Відповідна петиція з’явилася на сайті Офісу президента України.

Лєра Кудрявцева осоромилися перед чоловіком: “Що це м’якеньке в штанях?”
Лєра Кудрявцева скаржиться на тяготи карантинного життя. Телеведуча каже, що вимушене домашнє ув’язнення перетворило її на куховарку. Цілий день вона готує сніданки, обіди і вечері...
Як спекти смачні паски: найбільш вдалий рецепт великодньої випічки на заварному тісті
Ніжні, повітряні і неймовірно ароматні паски виходять на заварному тісті. Від такої пасхальної випічки всі в захваті. При цьому спекти смачні паски на заварному тісті...
Надія Бабкіна досі в комі: залишається тільки сподіватися
Надія Бабкіна, як і раніше, перебуває в медикаментозній комі, в яку її вели кілька днів тому. Лікарі утримуються від будь-яких прогнозів, позаяк немає позитивної динаміки....
ПриватБанк не повертає українцям депозити: подробиці скандалу
ПриватБанк звинуватили у відмові клієнту повернути гроші з депозиту. Незважаючи на те, що термін закриття депозиту вже закінчився, банк без відома клієнта продовжив його дію....
“Щоб не з’їхати з глузду”: Комаровський розповів, чи варто гуляти з дітьми під час карантину
Карантин, введений в Україні попередньо до 24 квітня, кардинально змінив щоденний режим багатьох українців. І хоч деякі і продовжують ігнорувати правила карантину, більшість все ж...