Падіння зірки: Олег Винник став фігурантом гучного викриття

Падіння зірки: Олег Винник став фігурантом гучного викриття  - today.ua

Олег Винник, чий сценічний успіх давно став предметом захоплення численної армії шанувальників і таємної заздрості багатьох колег, виявляється, не може претендувати на унікальність. Його образ був "списаний" з іншої зірки, яка сяяла на українській сцені в середині 90-х і початку нульових – Лері Вінна.

Цю викривальну новину розповів сам Лері Вінн в ефірі телепрограми "ЖВЛ". 57-річний співак Валерій Дятлов, сценічне ім'я якого вже не всі пригадають, свого часу яскраво сяяв на небосхилі і так само швидко з нього зник. Проте сьогодні він заявляє, що сценічний образ Олега Винника був списаний саме з нього.

"Ну, нічого страшного, що Винника злизали повністю з мене? Навіть не приховуючи цього",- заявляє Дятлов.

Причому артист каже, що це не результат його власних умовиводів, а відверте зізнання тих людей, які в свій час "ліпили" його самого. Вони ж, аби не обтяжувати себе пошуком нового, перенесли той образ на іншого співака.
"Вони кажуть: "Ну а що, тобі шкода? Ти ж нічого не робиш". Ну, а нічого страшного, що костюмчик, манери - це я, тільки зразка, грубо кажучи, 1998 - 2000-х років", - обурюється Лері Вінн.
Падіння зірки: Олег Винник став фігурантом гучного викриття

Якщо об'єктивно подивитися на Лері Вінна зразка кінця 90-х і нинішнього Олега Винника, то дійсно, в зовнішності обох співаків можна знайти чимало подібного. Мабуть, у першу чергу через те, що обидва представляють один тип чоловіків – симпатичних блондинів, здатних вразити своєю чарівністю навіть найстійкіше жіноче серце.

Та й звучання сценічних імен обох співаків в чомусь схоже: Олег Винник і Лері Вінн. Хоча, Олег Винник, як був зроду Винником, так і залишився зі своїм рідним ім'ям на сцені.

Правда, в нинішньому Дятлові небагато залишилося від колишнього Лері Вінна, і Винник, звичайно, дасть йому фору в усьому. І природно, одинадцятирічну різницю у віці теж не можна скидати з рахівниці.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=198&v=N-lyzrCyoJo&feature=emb_logo

Втім, якщо навіть усе, що розповів Валерій Дятлов – суща правда, то копія вийшла не гірше оригіналу, а зовсім навіть навпаки. А якщо вже мірятися шанувальниками, то тут, звичайно, Винник дасть фору будь-якій вітчизняної зірці.

Нагадаємо, пісню Олега Винника "Перлина-Україна" пропонують зробити гімном України. Відповідна петиція з'явилася на сайті Офісу президента України.

Пальчевський висловився про роман Зеленського з його прес-секретаркою Мендель: “Поводиться як господиня“
Телеведучий і громадський діяч Андрій Пальчевський, якого важко віднести до критиків нинішньої влади, висловився щодо резонансної теми останніх двох д...
Лоліта попалася на крадіжці: співачка вкрала сукню в магазині, але все зафіксувала відеокамера
Лоліта Мілявська перевершила сама себе у всіх сенсах. По-перше, вона таки вкрала плаття в магазині одягу. А по-друге, перетворилася на справжню красун...
Доктор Комаровський виступив з лякаючою заявою: «це вб'є Україну як державу»
Лікар і телеведучий доктор Комаровський впевнений, що Україна стоїть на краю прірви. Якщо влада допустить в сучасних реаліях помилку, то від країни не...
Коронавірус в Україні знову пішов на спад: оновлена статистика МОЗ
Згідно з оновленими даними від МОЗ, в Україні епідемія коронавіруса потроху йде на спад. Оновлена статистика показала хай і незначне, але все ж зменше...
Прес-секретар президента РФ Пєсков несподівано заступився за Порошенка: український президент не вітав Путіна з Днем Росії
Дмитро Пєсков, який вже багато років працює особистим прес-секретарем президента Російської Федерації, несподівано заступився за Петра Порошенка. Пєск...