Отрута у вашому домі: які предмети шкодять здоров'ю

Лише недавно вчені стали говорити про те, що в наших будинках є такі предмети, які завдають великої шкоди організму людини. Якщо у вас немає бажання труїти себе і своїх рідних щодня, поспішайте від них позбутися.

Отрута у вашому домі: які предмети шкодять здоров'ю - today.ua

Освіжувачі повітря

У флаконах, які ми використовуємо для того, щоб позбутися від неприємних запахів, є не тільки ароматна рідина, але і шкідливі речовини, які завдають неймовірний шкоду здоров'ю людини. Освіжити повітря в приміщенні можна натуральними продуктами, такими як ефірні олії, прянощі, цитрусові.

Губки для миття посуду

Фахівці кажуть, що використовувати їх можна тільки в перші пару-трійку днів. По закінченню цього терміну в них заводяться шкідливі бактерії, тому міняйте ці предмети хоча б раз на тиждень.

Зубна щітка, гребінець і мочалка

Отрута у вашому домі: які предмети шкодять здоров'юЛікарі радять міняти ці предмети як можна частіше: зубну щітку – раз в три місяці, мочалку – раз у півроку, гребінець – раз на рік.

Спеції з вичерпаним терміном придатності

Спеції здатні зберігатися не більше двох років. Помилково думати, що якщо вони ще не втратили аромату, то продовжують залишатися придатними до вживання. Деякі прянощі здатні спровокувати сильне отруєння і летальний результат.

Синтетичне взуття

Отрута у вашому домі: які предмети шкодять здоров'ю

Взуття, виготовлене з шкірозамінника, шкідлива для здоров'я. Не носіть його протягом декількох сезонів. В іншому випадку вам доведеться звертатися до дерматолога і вирішувати проблему, пов'язану з неприємним запахом, що походить від шкіри ніг.

Якщо ви не хочете заподіяти шкоди своєму організму, поспішіть позбутися від предметів, які являють собою неабияку небезпеку. Про шкоду деяких речей говорять не тільки лікарі, але і езотерики. Дізнайтеся про те, які предмети краще не тримати на кухні свого будинку.