Небезпечні овочі: кому не слід вживати помідори

У помідорах міститься велика кількість корисних для здоров'я речовин. Особливо багато в них антиоксидантів, але ці овочі не рекомендується включати в своє меню людям, що страждають деякими захворюваннями.

Небезпечні овочі: кому не слід вживати помідори  - today.ua

Тим, кому діагностували виразку шлунка і гастрит, краще виключити з раціону помідори. Захворювання нирок також є протипоказанням до їх вживання. Якщо вам дуже захотілося помідорів, але лікарі не рекомендують, з'їжте невелику їх кількість, щоб не нашкодити своєму організму.

Всім іншим можна спокійно вживати помідори в будь-якому вигляді. У них присутній липокин – антиоксидант, який захищає серце і кровоносні судини, запобігаючи тим самим розвиток багатьох небезпечних недуг. Ці овочі також здатні знизити вміст поганого холестерину в крові, а ще вони борються з вільними радикалами.

Небезпечні овочі: кому не слід вживати помідори

Зверніть увагу: особливу користь приносять не сирі помідори, а ті, які пройшли термічну обробку. Незамінним продуктом на столах є томатна паста, приготовлена вдома без солі і цукру. Соус, приготований з помідорів і спецій, стане прекрасним доповненням до різних страв, особливо м'ясних і рибних.

Помідори також здатні захистити організм від раку і хвороб серця. Якщо у вас відсутні протипоказання до них, включіть ці овочі в своє меню.