Оля Полякова мітить на місце президента: студія “Квартал-95” дивує кадровим рішенням

Оля Полякова мітить на місце президента: студія "Квартал-95" дивує кадровим рішенням - today.ua

Студія “Квартал-95” вміє дивувати. Схоже на те, що останнім часом саме вона стає основною кузнею кадрів для вітчизняної політики, включаючи і найвищу посаду в країні. А тут прозвучала нова резонансна заява від кварталівців. Вони хочуть взяти ще одну українську зірку, Олю Полякову, на місце президента.

Зірка українського шоу-бізнесу стане співведучою Євгена Кошового на шоу “Розсміши коміка”. Як відомо, це шоу дуже довго вели Кошовий і нинішній президент України Володимир Зеленський. І ось тепер фактично на президентське місце “ускочить” своїми довгими ногами струнка блондинка.

Повідомлення про це з’явилося на офіційній сторінці студії “Квартал 95” в Instagram. У повідомленні пишуть, що це було головною інтригою нового сезону. При цьому сама Полякова заявляє, що вона дуже любить жарти, причому для неї в гуморі немає заборонених тем. Єдина умова – жарт має бути дійсно смішним.

“Але гроші я люблю не менше і не бажаю їх комусь віддавати”, – пише зірка.

Тому вона відразу попереджає претендентів на перемогу в шоу, що її розсмішити буде непросто. Це можна буде зробити лише якісним гумором.

Потрібно сказати, що таке рішення керівництва студії “Квартал-95” не всім глядачам припало до смаку. З усіх боків посипалися критика, як на саму нову ведучу, так і на те, що творять у “Кварталі”. Багато вважають, що співачка не повинна оцінювати гумористів, і що без Володимира Зеленського улюблене багатьма шоу перетворюється на балаган.

“При Порошенку такого не було”, “Дофіга її кругом”, “Могли б Олену узяти, але тільки не її. Аж бажання дивитися пропало…”, “Фу, ну куди… Поважаю її творчість, але аж ніяк не хочеться бачити СПІВАЧКУ на шоу, де потрібно оцінювати ГУМОРИСТІВ…”, “Без Володимира Олександровича біда. Вони творять, що хочуть, скоріше б він повернувся”, “Зеленський від вас пішов, і ви почали беззаконня”, – пишуть небайдужі глядачі.

Щоправда, чимало є й інших, які вважають, що Полякова з Кошовим складуть “вогненний дует”, і дивитися шоу стане цікавіше вже хоча б через їхню присутність у кадрі.

“Та нехай буде Полякова. У нас в Україні зірок на пальцях перелічити можна. Тому кожного, як ви кажете, “встромляють куди тільки можна”. З нею точно буде смішно. Всі змоталися з України. Давайте будемо цінувати тих, хто в ній залишився”, – резонно зауважують прихильники телепродукту “Квартал-95”.

View this post on Instagram

Нарешті головна інтрига нового сезону "Розсміши коміка" розкрита – новою напарницею Євгена Кошового в цьому сезоні стала поп-діва @polyakovamusic! Як вам новина, друзі? "Жарти я дуже люблю, на будь-яку тему. Головне – аби вони справді були дотепними. Але гроші я люблю не менше, й не бажаю їх комусь віддавати. Тому одразу попереджую учасників "Розсміши коміка", що мене підкорити буде непросто. Не думайте, що я дурносміх. Ні-ні-ні, роботу свою знаю добре і розсмішити мене буде важко", – каже Оля. #розсмішикоміка #рассмешикомика #квартал95 #kvartal95

A post shared by Студія "Квартал 95" (@kvartal95official) on

Нагадаємо, раніше близький друг президента з “Кварталу-95” відкрив незручну правду про нього. Виявляється, Зеленський читає про себе коментарі в соцмережах, і це дуже вибиває його з колії.

ТОП-5 сторожових порід собак, які можуть напасти навіть на господаря
Деякі породи собак призначені спеціально для охорони, однак, це не означає, що проявити агресію вони можуть лише до незнайомців. Будьте готові до того, що серед...
Ані Лорак зібралася заміж: зірка приміряла шикарну весільну сукню
Ані Лорак виходить заміж – така новина, яка раніше гуляла Мережею у вигляді припущення, тепер стала майже упевненістю. Співачка вже не приховує своїх планів. Вона...
Долар по 35: як коронавірус змінить курс валюти в Україні
Курс долара в Україні на фоні оголошеного карантину через коронавірус вже зовсім скоро може досягти 30 грн/дол., а при найгіршому сценарії – 35 грн/дол. За...
Лоліта Мілявська розлютила народ костюмом хімзахисту: “Які до біса жарти”
Лоліта Мілявська спробувала розвеселити “карантинящий” народ у себе в Instagram, але жарт оцінили не всі. Зірка запостила відео, на якому вона одягнена в костюм хімзахисту...
Анастасія Заворотнюк не дозволила дочці повернутися додому – сльози не допомогли
Анастасія Заворотнюк, свого часу, проявила жорстку позицію стосовно старшої дочки Анни. Вона не дозволила їй повернутися додому із США, незважаючи на прохання та сльози 18-річної...