Оля Полякова мітить на місце президента: студія “Квартал-95“ дивує кадровим рішенням

Студія "Квартал-95" вміє дивувати. Схоже на те, що останнім часом саме вона стає основною кузнею кадрів для вітчизняної політики, включаючи і найвищу посаду в країні. А тут прозвучала нова резонансна заява від кварталівців. Вони хочуть взяти ще одну українську зірку, Олю Полякову, на місце президента.

Оля Полякова мітить на місце президента: студія “Квартал-95“ дивує кадровим рішенням - today.ua

Зірка українського шоу-бізнесу стане співведучою Євгена Кошового на шоу "Розсміши коміка". Як відомо, це шоу дуже довго вели Кошовий і нинішній президент України Володимир Зеленський. І ось тепер фактично на президентське місце "ускочить" своїми довгими ногами струнка блондинка.

Повідомлення про це з'явилося на офіційній сторінці студії "Квартал 95" в Instagram. У повідомленні пишуть, що це було головною інтригою нового сезону. При цьому сама Полякова заявляє, що вона дуже любить жарти, причому для неї в гуморі немає заборонених тем. Єдина умова – жарт має бути дійсно смішним.

"Але гроші я люблю не менше і не бажаю їх комусь віддавати", - пише зірка.

Тому вона відразу попереджає претендентів на перемогу в шоу, що її розсмішити буде непросто. Це можна буде зробити лише якісним гумором.

Потрібно сказати, що таке рішення керівництва студії "Квартал-95" не всім глядачам припало до смаку. З усіх боків посипалися критика, як на саму нову ведучу, так і на те, що творять у "Кварталі". Багато вважають, що співачка не повинна оцінювати гумористів, і що без Володимира Зеленського улюблене багатьма шоу перетворюється на балаган.

"При Порошенку такого не було", "Дофіга її кругом", "Могли б Олену узяти, але тільки не її. Аж бажання дивитися пропало...", "Фу, ну куди... Поважаю її творчість, але аж ніяк не хочеться бачити СПІВАЧКУ на шоу, де потрібно оцінювати ГУМОРИСТІВ...", "Без Володимира Олександровича біда. Вони творять, що хочуть, скоріше б він повернувся", "Зеленський від вас пішов, і ви почали беззаконня", - пишуть небайдужі глядачі.

Щоправда, чимало є й інших, які вважають, що Полякова з Кошовим складуть "вогненний дует", і дивитися шоу стане цікавіше вже хоча б через їхню присутність у кадрі.

"Та нехай буде Полякова. У нас в Україні зірок на пальцях перелічити можна. Тому кожного, як ви кажете, "встромляють куди тільки можна". З нею точно буде смішно. Всі змоталися з України. Давайте будемо цінувати тих, хто в ній залишився", - резонно зауважують прихильники телепродукту "Квартал-95".

https://www.instagram.com/p/B9E0SqclluF/

Нагадаємо, раніше близький друг президента з "Кварталу-95" відкрив незручну правду про нього. Виявляється, Зеленський читає про себе коментарі в соцмережах, і це дуже вибиває його з колії.