Навальний збирається в Росію: німецький прокурор першим дізнався про плани російського опозиціонера

Російський опозиціонер Олексій Навальний не має наміру після одужання залишатися в Німеччині або в будь-якій іншій країні Євросоюзу. Він повернеться в Росію. Про це написало видання The New York Times, посилаючись на інформацію від служби безпеки Німеччини. Такими планами поділився опальний політик з німецьким прокурором, який веде розслідування справи про його отруєння.

Навальний збирається в Росію: німецький прокурор першим дізнався про плани російського опозиціонера - today.ua

"Навальний не маэ наміру вирушати на заслання до Німеччини. Він планує повернутися додому в Росію і продовжити свою справу", - поділилося планами політика неназване джерело.

Навальний збирається в Росію: німецький прокурор першим дізнався про плани російського опозиціонера Видання також пише, що Навальний повністю усвідомлює, що з ним сталося, і де він тепер знаходиться. Він також нібито відмовився співпрацювати з російським слідством, яке запропонувало Німеччині працювати спільно по справі про його ймовірне отруєння.

Те, що це було отруєння, майже ні в кого вже не залишилося сумнівів. Адже наявність отрути в пробах Олексія Навального, крім лабораторії Бундестагу, підтвердили ще три лабораторії: шведська, французька та лабораторія ОЗХЗ (Організації по забороні хімічної зброї). Причому, всі три лабораторії брали у нього аналізи незалежно одна від одної.

Нагадаємо, з клініки "Шаріте" повідомляють, що Олексію Навальному з кожним днем стає дедалі краще. Він уже самостійно піднімається з ліжка і навіть може якийсь час проводити на ногах.