“Мирна влада“ Зеленського готується до війни з Росією: заява заступника глави українського МЗС

Влада президента Зеленського, через рік після виборів, вже зовсім забула про свою антивоєнну риторику і дедалі більше скочується до риторики попередників. Так, заступник глави українського МЗС Василь Боднар в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив, що українці мають бути готові до масштабного вторгнення військ РФ на півдні нашої країни.

“Мирна влада“ Зеленського готується до війни з Росією: заява заступника глави українського МЗС - today.ua

Він вважає, що агресія РФ може бути продиктована як нестабільністю внутрішньої політичної ситуації в Росії, так і економічною необхідністю. Кримський півострів фактично майже зневоднений, а надходження води по Північно-Кримському каналу перекрито Україною. Причому в цьому році видалося вельми посушливе літо.

Можливо, український МЗС сам прозрів такий сценарій, а можливо і допоміг йому відомий відставний американський генерал Бен Ходжес, який раніше командував ЗС США в Європі. Він також вважає, що Росія може на осінь розіграти кримський сценарій. Причому наступ може початися з кавказького плацдарму. Адже у вересні РФ готується провести військові навчання "Кавказ 2020", і під цим соусом сконцентрують у Південному військовому окрузі чимало техніки і живої сили.

"У них значна посуха через погоду й тому, що Україна правильно заблокувала воду, що надходить з річки Дніпро по Північно-Кримському каналу на півострів. Отже там проблема з водою. Ця проблема, яка виникла через незаконну російську анексію", - дав оцінку ситуації американський генерал.

“Мирна влада“ Зеленського готується до війни з Росією: заява заступника глави українського МЗС

При цьому офіційна українська влада, яка зуміла торік зірвати електоральний куш під гаслом закінчення війни, мовчить і дослухається до слів "білого брата".

Тему жваво підхопили політтехнологи і блогери з порошенківського табору. Навряд чи вони сподіваються, що вдасться "відмотати" політичну плівку до періоду правління "гетьмана", проте зайвий раз "нагнути" нинішню владу – свята справа.

Так, політтехнолог Тарас Березовець зауважує, що Путін сьогодні, 29 червня, підписав указ про призов військових запасу на збори. Нічого дивного в цьому немає, пише Березовець: такі укази видаються щорічно. Та ось одна особливість нинішнього указу все ж є. Зазвичай "запасників" викликають на збори на строк до двох місяців і в указі чітко обумовлюють дату закінчення, а в цьому - підсумкової дати немає.

"Фактично ним особи призиваються владою РФ із запасу - до особливого розпорядження. Іншими словами, путінський указ можна трактувати як приховану мобілізацію. Ключове питання: навіщо? Якщо, звичайно, ти не готуєшся до початку масштабних військових дій", - вважає політтехнолог.

В усіх цих міркуваннях переважають слова "можливо", "якщо" і "не виключено". І вони були б цілком виправданими і навіть необхідними, якби циркулювали у військових штабах. Звичайно, люди військові повинні бути готові до будь-якої несподіванки і працювати на випередження. Тим більше, що Путін підступний і непередбачуваний у своїх імперських рухах. Проте всі ці аналітичні потуги навмисно виносяться на загал. Навіщо і кому це потрібно - відповідь очевидна. Тут чітко простежується одне слово – "дестабілізація" в самій, що не є, стверджувальній формі.

Нагадаємо, не так давно президент Зеленський в черговий раз пообіцяв, що Крим обов'язково повернеться до складу України. Коли повернеться – дати не назвав. Але мабуть ось це "зневоднення" півострова вже можна вважати початком операції по добровільному поверненню кримчан в лоно вітчизни.

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід
Домашні кішки бувають дуже красивими і навіть зачаровують. Експерти назвали п'ять порід кішок з яскраво-блакитними очима, зовнішність яких вражає і за...
Як приготувати смачний червоний борщ з магазинною заправкою за півгодини
Безумовно, самий смачний і корисний для здоров'я червоний борщ можна приготувати тільки з натуральних і якісних продуктів. Але що робити, якщо часу зо...
Алла Мазур назвала слово, яке її найбільше дратує після перенесеного онкозахворювання
Телеведуча Алла Мазур, яка недавно перемогла онкозахворювання, поділилася, яке слово її найбільше непокоїть і дратує післі перенесеної хвороби. Про це...
Енергоспівтовариство ЄС закликало Україну підвищити занадто занижені тарифи на електрику
В Енергетичному співтоваристві Євросоюзу заявили, що в Україні штучно занижені тарифи на електроенергію для населення. Європейські експерти закликають...
Алла Пугачова стала ведучою на виставці малюнків доньки Лізи - нове відео зоряного сімейства
Алла Пугачова і Максим Галкін побували на виставці малюнків дочки Лізи. Захід проходив в дитячій кімнаті в замку в селі Грязь. Нове домашнє відео зоря...