“Мили паркани і асфальт“: в Мережі з'явилося відео підготовки до приїзду Зеленського в Харків

До приїзду президента в українських містах і селах завжди готуються повним ходом, щоб не було соромно перед владою за ями на дорогах, обшарпані паркани і сміття у дворах. Жителі міста Пісочин Харківської області кардинально вирішили навести лад перед сьогоднішнім візитом Володимира Зеленського, і навіть протерли паркани, не кажучи вже про висадку квітів і т.д.

“Мили паркани і асфальт“: в Мережі з'явилося відео підготовки до приїзду Зеленського в Харків - today.ua

В одному з Telegram-каналів міста 2 вересня з'явилося відео, де показано, як комунальні служби ретельно підмітають асфальт, витирають мокрою ганчіркою паркани, миють дороги. Крім того, до приїзду президента білою фарбою пофарбували навіть пеньки у місті.

Зеленський повинен бути присутнім на відкриття нового садка і школи в Пісочині. Крім того, президент відправиться оглянути бібліотеку імені Ярослава Мудрого і музей Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в Харкові, після чого провести зустріч з бізнес-колами регіону. Президент також проведе інспекцію доріг в області, на яку були виділені кошти в рамках програми "Велике будівництво".

Нагадаємо, 1 вересня Володимир Зеленський відвідав Полтавську область, де залишився вкрай незадоволеним станом місцевого аеропорту. Уже в цьому році там почнуть будувати нову злітну смугу. За словами президента, починаючи з 2021 року, за 2-3 роки планується побудувати в Україні всі необхідні аеропорти.

ДЖЕРЕЛОukraine.fakty.ua