Королева Єлизавета і її чоловік принцип Філіп отримають щеплення від коронавірусу

Автор: Марченко Любов

Королева Великобританії Єлизавета ІІ та її чоловік, герцог Единбурзький Філіп пройдуть вакцинацію від коронавірусу. Про це повідомило видання Daily Mail із посиланням на свої джерела.

Королева Єлизавета і її чоловік принцип Філіп отримають щеплення від коронавірусу - today.ua

При цьому прес-служба Букінгемського палацу відмовилася давати будь-які коментарі з цього приводу, заявивши, що вакцинація - це особиста справа кожної людини, і вони не уповноважені відповідати на такі питання.

"Медичні рішення є особистими, і ми не будемо це коментувати", - заявила прес-служба палацу.

Королева Єлизавета і її чоловік принцип Філіп отримають щеплення від коронавірусу Водночас, поінформовані джерела пишуть, що королева Єлизавета і її чоловік принц Філіп отримають вакцину без будь-яких привілеїв. Вони будуть щеплені в порядку загальної черги, яка передбачає першочергову вакцинацію людей з вікової групи, що старше 80 років. Нагадаємо, що її величності 94 роки, а герцогу Единбурзькому 99 років.

Популярні зараз

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

Стали відомі умови мирної угоди, за якою війна в Україні могла закінчитися навесні 2022-го року, - NYT

Дизайнер показав позашляховик ЛуАЗ нового покоління

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В цьому році, вперше за багато років, королівське подружжя проведе Різдво на самоті. Вперше за останні сорок років подружжя нікого не запросить до себе в палац через коронавірус.

Нагадаємо, нещодавно, 20 листопада, королівське подружжя відзначило 73-річчя спільного життя. Єлизавета і Філіп одружилися 20 листопада 1947 року. Юна Єлизавета закохалася в свого далекого родича, коли їй було лише 13 років. Найдорожчим подарунком до річниці весілля для подружжя стала невигадлива аплікація, зроблена руками дітей принца Вільяма.