Королева Єлизавета ІІ та принц Філіп зустріли 73-у річницю із дня весілля: що подарували молодятам улюблені спадкоємці

Королева Великобританії Єлизавета ІІ та її чоловік принц Філіп святкують сьогодні, 20 листопада, 73-річчя з дня свого весілля. Правда, через коронавируса святкування як такого немає, однак за традицією Букінгемський палац порадував шанувальників британської монархії новим знімком королівського подружжя, який був опублікований в Instagram королівської сім'ї.

Королева Єлизавета ІІ та принц Філіп зустріли 73-у річницю із дня весілля: що подарували молодятам улюблені спадкоємці   - today.ua

На ньому 94-річна Єлизавета та її 99-річний чоловік з розчуленням розглядають особливий подарунок - святкову листівку, на якій зображена цифра 73. Цінність цього подарунка в тому, що їх правнуки, діти принца Вільяма і його дружини Кейт, зробили листівку своїми руками. 7-річний Джордж, 5-річна Шарлотта і 2-річний Луї самі клеїли цифри і прикрашали листівку аплікаціями.

Королева Єлизавета ІІ та принц Філіп зустріли 73-у річницю із дня весілля: що подарували молодятам улюблені спадкоємці  Вона нагадує ручну саморобку, які зазвичай вирізають і клеять багато поколінь вихованців наших дитсадків для своїх мам і бабусь до 8 березня. Тут привід був іншим, але підходи, мабуть, ті ж.

Історія кохання, якому понад 80 років

Принцеса Єлизавета закохалася в 18-річного курсанта Королівського військово-морського коледжу, коли їй було лише 13 років. З тих пір всі її думки були зайняті Філіпом і, незважаючи на сумніви свого батька, короля Георга, в тому, що дочка робить правильний вибір, Єлизавета виявила стійкість характеру і домоглася цього шлюбу. 21-річна Єлизавета та 26-річний Філіп одружилися 20 листопада 1947 року.

Королева Єлизавета ІІ та принц Філіп зустріли 73-у річницю із дня весілля: що подарували молодятам улюблені спадкоємці  Час тоді був важкий, і майбутній королеві довелося накопичити чимало карток, щоби купити собі тканину на вінчальну сукню. Зате сукня вдалася на славу. Хоча, закохані молодята були і без того абсолютно щасливі.

Королева Єлизавета ІІ та принц Філіп зустріли 73-у річницю із дня весілля: що подарували молодятам улюблені спадкоємці  Вінцем їхнього шлюбу стало четверо дітей, вісім онуків і вісім правнуків. Нині, незважаючи на свої 94 роки, Єлизавета все ще залишається чинною королевою, а її чоловік, принц Філіп, готується через рік зустріти своє 100-річчя.

Королева Єлизавета ІІ та принц Філіп зустріли 73-у річницю із дня весілля: що подарували молодятам улюблені спадкоємці  Нагадаємо, з початком пандемії коронавірусу королівське подружжя покинуло багатолюдний Букінгемський палац та оселилося у Віндзорському замку, який відвідує небагато людей. Все-таки обоє вже давно в групі ризику.