Гурманка: в Маріуполі порушниця ПДР з'їла поліцейський протокол, - відео

Про неординарний випадок, що стався в Маріуполі, розповіли патрульні цього міста. Інцидент з порушницею правил дорожнього руху стався в Центральному районі Маріуполя.

Гурманка: в Маріуполі порушниця ПДР з'їла поліцейський протокол, - відео - today.ua

Патрульні помітили водійку, яка сиділа за кермом легкового автомобіля не пристебнута. Поліцейські вирішили зупинити порушницю, щоб нагадати їй правила безпеки, ну і заодно, звісно, оштрафувати. Жінка зупинилася і вислухала їхні претензії. Вони, тим часом, склали протокол про порушення ПДР і дали водійці, аби та з ним ознайомилася і заодно підписала його.

Гурманка: в Маріуполі порушниця ПДР з'їла поліцейський протокол, - відео Однак замість цього жінка в одну мить зім'яла документ і запхала його собі в рота. Вона просто вирішила з'їсти постанову про порушення правил. А штраф-то був лише на 51 гривню.

Звісно, їй це не допомогло. Поліцейські склали новий протокол. Про те, чи припав їй документ до смаку, і про самопочуття всеїдної водійки історія замовчує.

Нагадаємо, незабаром Верховна Рада може прийняти закон про скасування судового збору при оскарженні адмінштрафу за порушення ПДР. Зараз багато водіїв, які отримали невеликий штраф, неоскаржують його в суді лише через те, що потрібно сплатити судовий збір у розмірі 420 гривень.

ДЖЕРЕЛОnewsone