Німеччина визначилася, як вплине на будівництво “Північного потоку-2“ отруєння Навального

У ФРН, нарешті, визначилися, як їм вчинити з недобудованим газопроводом "Північний потік-2" через отруєння Олексія Навального, повідомляє hvylya.

Німеччина визначилася, як вплине на будівництво “Північного потоку-2“ отруєння Навального - today.ua

Коли факт отруєння російського опозиціонера Олексія Навального став очевидним, у світі заговорили про те, що Росія має понести покарання за скоєне. А таким важелем для покарання багато хто визнав газопровід "Північний потік-2", який перманентно піддають всіляким санкцій і все ніяк не можуть добудувати.

Німеччина визначилася, як вплине на будівництво “Північного потоку-2“ отруєння Навального Більш від усіх зацікавлена в добудові цієї газової магістралі Німеччина. Її бізнес чимало вклався у будівництво газопроводу, розраховуючи незабаром отримати натомість дешевий російський газ і "відбити" вкладені гроші. І тут грянула історія з Навальним. Під впливом голосів, що лунали з різних сторін, здригнулася навіть непохитна Ангела Меркель, яка завжди горою стояла за "Північний потік-2". Канцлер заявила, що не береться одноосібно вирішувати таке важливе питання, а пропонує взяти на себе колективну відповідальність й іншим партнерам по Євросоюзу. У підсумку, рішучості в голосах поменшало, і тепер Німеччина оголосила своє рішення.

Німці не пов'язуватимуть воєдино будівництво газопроводу і отруєння Олексія Навального. Вони вважають, що винуватці, звичайно, мають понести покарання хоча б у вигляді санкцій, однак це мають бути санкції проти конкретних бізнесменів, політиків і компаній, які причетні до цього злочину, а не проти країни або споруджуваного об'єкта. Загалом, як то кажуть, мухи окремо, а котлети окремо.

Тим самим, Німеччина ще раз показала, що вона дотримується в усьому принципів верховенства права, і не має наміру діяти під впливом емоцій.

Тим часом, стало відомо, що Олексій Навальний після остаточного одужання має намір повернутися в Росію. Він заявив, що не залишиться на засланні в Німеччині або в будь-якій іншій країні, а повернеться на батьківщину, щоби продовжити там свою діяльність.

ДЖЕРЕЛОhvylya