Еволюція Трампа: президент США готовий визнати свою поразку у виборах, але за однієї умови

Президент США Дональд Трамп близький до того, щоб визнати свою поразку на виборах, проте він висунув одну умову. Американський гарант говорить, що визнає перемогу свого суперника, якщо буде доведено, що той здобув її чесно. До такого висновку прийшов журналіст телеканалу Fox News Хералдо Рівера після того, як поспілкувався із чинним президентом.

Еволюція Трампа: президент США готовий визнати свою поразку у виборах, але за однієї умови - today.ua

"Трамп сказав мені, що він реаліст і вчинить правильно", - говорить телеведучий.

Американський гарант заявив, що він хоче одного - перерахунку голосів там, де є сумніви в об'єктивності підрахунків. Якщо після перерахунку виявиться, що переміг його суперник, він готовий визнати свою поразку у цих виборах.

Еволюція Трампа: президент США готовий визнати свою поразку у виборах, але за однієї умови При цьому журналіст каже, що Дональд Трамп не справив на нього враження людини, яка готова йти до перемоги за будь-яку ціну, а тим більше - насильницького повалення Байдена.

"Трамп засмучений, але все ще сильний. Він хоче зробити все можливе, щоби переконатися, що це справедливий результат", - зазначив його співрозмовник.

Крім того, у випадку своєї поразки, нинішній американський гарант, судячи з усього, не має наміру складати зброї, а націлений брати участь в президентських виборах 2024 року і перемогти на них.

Нагадаємо, ще кілька днів тому Трамп був упевнений, що люди Байдена вкрали у нього перемогу. Про це він заявляв на весь світ. Тим часом, його суперник Джо Байден назвав ганьбою відмова Трампа визнавати свою поразку.

ДЖЕРЕЛОkorrespondent