Домашній детокс: напій для очищення організму з кінзи

Детокс – відносно нове поняття в нашому повсякденному житті. Воно особливо добре відомо тим, хто піклується про своє здоров'я і періодично проводить процедури по очищенню організму. Для цих цілей можна вибрати аптечні препарати, але продукти, приготовлені з натуральних компонентів, працюють набагато ефективніше.

Домашній детокс: напій для очищення організму з кінзи - today.ua

Напій, приготований з соку кінзи, містить у своєму складі необхідні людському організму речовини. Вони змушують органи краще виконувати свої функції самоочищення, завдяки чому вони справляються зі своїми завданнями набагато краще.

Кінза володіє широким спектром дії. Вона виводить з організму важкі метали, нормалізує вміст холестерину і цукру в крові, стабілізує роботу печінки, яка відповідає за очищення організму. Крім того, кінза діє як протизапальний засіб, а залізо, яке присутнє в її складі, протистоїть анемії.

Для приготування напою для детокс, вам також будуть потрібні два огірка, одне зелене яблуко, чотири лимона і шматочок імбиру довжиною п'ять сантиметрів. Кінзу беріть в кількості двох великих пучків.

Домашній детокс: напій для очищення організму з кінзи

З усіх інгредієнтів видавіть сік, з'єднайте їх в склянці і випийте. Перемішувати соки не треба. Випивати напій слід відразу і в повному обсязі.

Зазначимо, що для детокс підходять і інші рослинні продукти. Такі заходи дозволяють не тільки очищати організм і оздоровлюватися, але і худнути. Ми вже писали про те, що детокс-вінігрет допоможе скинути три кілограми за тиждень. Слідкуйте за своїм здоров'ям і харчуйтеся правильно!

ДЖЕРЕЛОjustcoolidea.ru