Донька та я без документів: Оля Полякова застрягла на кордоні

Оля Полякова зізналася, як потрапила в неприємності через те, що втратила документи під час туру в США перед відпусткою в Мексиці, куди вона їхала з донькою відзначати свій день народження.

Донька та я без документів: Оля Полякова застрягла на кордоні - today.ua

Оля Полякова розповіла, як пережила емоційне пекло через втрачені документи.

За словами співачки, свій день народження в Мексиці вона відсвяткувала дивом.

"Знали б ви, як я приїхала в Канкун. А приїхала я сюди випадково, хоча все було заплановано. Отже, за п'ять хвилин до виїзду з готелю в Нью-Йорку в аеропорт я виявила, що втратила паспорт разом зі своєю візою та візою Аліси. У мене залишився тільки чинний паспорт без американської візи, а в'їжджати в Канкун потрібно саме з нею. А це значить, що накрилася моя відпустка в Мексиці й моя поїздка в Маямі, куди я планувала повернутися після відпочинку в Канкуні та пробути там до кінця січня", - пише зірка.

Як розповіла артистка, вона була вже в повній істериці та зі сльозами на очах, збираючись залишатися в готелі, а потім купувати квитки додому в Київ та розв'язувати проблеми з відновленням документів. Але тут їй спало на думку розібратися з усім по дорозі в аеропорт.

Полякова все ж потрапила в Мексику, завдяки тому, що їй одразу ж почали допомагати всі родичі, в результаті чого виявився цікавий факт.

Донька та я без документів: Оля Полякова застрягла на кордоні

"Виявляється, в Мексику не потрібна віза, досить чинного біометричного паспорта, візи, що діє в США і Канаді та запрошення з посольства. І дивним чином, протягом пів години нам роблять цей офіційний лист - на мене і на Алісу", - додала співачка.

Але це ще не кінець - Полякова все одно не могла потрапити в літак, навіть після того, як вона отримала на руки всі необхідні документи. А найсмішніше чекало її по прильоті до Мексики.

"Ми якось це запрошення видрукували на колінці, про яке в Америці знати не знають. Мене до останнього не хотіли пускати в літак, а всі вже зайняли свої місця на борту. Ми чекали супервайзера, щоб він дав добро і якимось чином мене таки пустили всередину. Дивом я сіла в літак і сьогодні вранці з'ясувалося, що мій паспорт знайшли в Нью-Йорку ", - поділилася Оля Полякова.

Нагадаємо, нещодавно Оля Полякова порадувала своїх шанувальників трейлером з нового українського кінофільму, який повинен вийти на екрани вже на початку березня. Співачка там грає одну з головних ролей.

ДЖЕРЕЛОglavred.info