Оля Полякова знялася оголеною у ванній: “Просто космос“

Оля Полякова порадувала своїх шанувальників трейлером з нового українського кінофільму, який повинен вийти на екрани вже на початку березня. Співачка там грає одну з головних ролей.

Оля Полякова знялася оголеною у ванній: “Просто космос“ - today.ua

Зірка не втомлюється радувати і дивувати шанувальників своєю працездатністю. Поки її колеги по цеху, виснажені новорічними корпоративами, старанно відлежують боки на заморських пляжах, співачка встигла змотатися за океан з концертним туром по Північній Америці і навіть кілька днів, "без відриву від виробництва", відпочити в Майямі.

І тепер от виявилося, що вона ще й встигла знятися в новому фільмі. Причому не просто знятися, а зіграти в стрічці одну з головних ролей. Загалом на рахунку Полякової вже понад десяток фільмів з її участю. Тут вже відразу й не скажеш тепер, хто вона: співачка, яка підробляє актрисою, чи актриса, яка, крім того, ще й класно співає.

"Дорогі мої! Запрошую всіх на побачення 5-го березня в кіно. А поки насолоджуйтесь трейлером нової української романтичної комедії #ПобаченняуВегасі, де я зіграю одну з головних ролей", - підписала зірка трейлер, який вона розмістила в своєму Instagram.

У коментарях до опублікованого відео фанати Олі Полякової відразу примітили свою зірку, яка сидить голою у ванні. Ефектна блондинка не менш ефектно виглядає з піни. Все, що потрібно, приховано саме цією підступною піною, проте в кадрі видно, що на Олі немає ніякого одягу.

"Просто космос,дуже сильно чекаємо", "До 5-го березня далеко, а вже цікаво", "Ну хоч українську вчи, щоб подивитися", "Подивимося) буду дивитися тільки тому що в фільмі мої улюблені зірочки", "Шкода, що тільки в Україні покажуть... в Росії були б раді подивитися", "Найгарячіша і найсексуальніша", "Дітям можна дивитися?", - завалили співачку захопленнями і запитаннями шанувальники.

https://www.instagram.com/p/B7YIKdvJ_Yj/

Поки немає відповіді, чи можна буде дивитися дітям. Однак сюжет фільму начебто непоганий для сімейного перегляду. У кінострічці йдеться про директорку рекламного агентства, яка бореться зі своїм конкурентом за важливий контракт. Але конкурент несподівано закохується в неї, і все йде не за планом. Чим закінчиться – неважко здогадатися. Судячи з того, що це комедія, повинен бути хепі-енд.

Нагадаємо, нещодавно Оля Полякова чесно розповіла всім про розлучення зі своїм чоловіком. Вона каже, що її чоловік надто благородний, аби з ним розлучатися і віддавати його іншим.