НП на військовому заводі у Дніпрі: рятувальники не можуть загасити пожежу, що спалахнула на підприємстві

Автор: Марченко Любов

На військовому заводі в Дніпрі, де виготовляють важливі запчастини для ракетної зброї, сьогодні сталася масштабна НП - спалахнула пожежа. Незважаючи на кинуті на боротьбу з вогнем людські і технічні ресурси, пів дня пожежу погасити не вдавалося, повідомляють ЗМІ.

НП на військовому заводі у Дніпрі: рятувальники не можуть загасити пожежу, що спалахнула на підприємстві - today.ua

Повідомлення про пожежу на "Дніпропетровському агрегатному заводі", розташованому в Чечелівському районі на вулиці Щепкіна, 53, надійшло на номер ДСНС о 15:14. Туди відразу ж направили три бригади пожежників зі спеціалізованою технікою. Нікого іншого, крім пожежних розрахунків ДСНС, на територію підприємства не впускали. НП на військовому заводі у Дніпрі: рятувальники не можуть загасити пожежу, що спалахнула на підприємстві З'ясувалося, що загоряння сталося в одному з виробничих цехів на площі в 400 квадратних метрів. На цьому підприємстві виготовляють важливу продукцію для оборонної галузі країни - запчастини для ракетного озброєння.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

НП на військовому заводі у Дніпрі: рятувальники не можуть загасити пожежу, що спалахнула на підприємстві Рятувальники відразу приступили до гасіння пожежі. Повідомляють, що до 17:50 вогонь вдалося локалізувати. Однак пожежа не переможена. Приміщення палаючого цеху сильно розжарене, і, незважаючи на відчайдушні зусилля пожежників, після восьмої вечора вогонь все ще не була погашений.

НП на військовому заводі у Дніпрі: рятувальники не можуть загасити пожежу, що спалахнула на підприємстві Про загиблих і постраждалих, на щастя, інформації немає. Тим часом, на підприємстві вже працює слідча комісія, яка намагається з'ясувати причину загоряння. НП на військовому заводі у Дніпрі: рятувальники не можуть загасити пожежу, що спалахнула на підприємстві Нагадаємо, лісові пожежі, що вирували у вересні в Луганській області, були визнані надзвичайною ситуацією. Тоді до гасіння пожеж залучили і ДСНС, і військових. Однак у деяких населених пунктах людське житло і людей врятувати від вогню не вдалося.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Зарплати депутатів Верховної Ради України: скільки отримують народні обранці