Чим загрожує різний тиск в шинах?

Автор: Максимов Віталій

В інструкції з експлуатації автомобіля зазначено, що перед початком поїздки потрібно оглянути авто і забезпечити справність всіх його елементів. Однак, деякі водії цим нехтують. У них не вистачає часу навіть візуально оглянути колеса. Але різний тиск в шинах загрожує серйозними неприємностями...

Чим загрожує різний тиск в шинах? - today.ua

Колись давно радянські далекобійники перед поїздкою штовхали ногами колеса своїх вантажівок. Потім цей метод перевірки тиску в шинах і виявлення порізів перейняли власники легкових автомобілів. Деякі автомобілісти і зараз «штовхають» своїх «залізних коней» по колесах. Правда, ефектність такого методу визначення тиску в шинах стоїть під сумнівом.

Сучасні колеса влаштовані за іншим принципом, ніж колеса, якими машини оснащувалися раніше. У них немає камер. Тому навіть якщо уважно оглянути колеса, можна побачити, пошкоджені шини чи ні.

Різний тиск в шинах візуально визначається просто. Якщо в шинах дійсно різний тиск, то одна сторона автомобіля буде вище, ніж інша.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Чим загрожує різний тиск в шинах?

Якщо водій не буде звертати на це увагу, то попереду його чекають серйозні неприємності. По-перше, почнуться проблеми з гальмуванням, можна втратити керування автомобілем. По-друге, шини стануть швидше зношуватися. По-третє, машина почне гірше розганятися.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

І ще один неприємний наслідок – збільшиться витрата палива, причому, досить помітно.

Як бачите, краще все-таки перед початком поїздки витратити кілька хвилин, щоб уважно оглянути машину, ніж потім розплачуватися за свою лінь.