ТОП-10 порад, як скоротити витрати на бензин

Незважаючи на те, що в Україні весь минулий місяць знижувалася вартість палива, заправити автомобіль як і раніше дорого. Але не хвилюйтеся. Ми знаємо, як можна істотно скоротити витрати на паливо.

ТОП-10 порад, як скоротити витрати на бензин  - today.ua

1. Їздити повільніше

За даними Міністерства транспорту США, на швидкості 80 км/год витрата палива на 25% менше, ніж на швидкості 110 км/год. Для більшості звичайних автомобілів оптимальна швидкість для економного споживання палива складає 80 км/ч. Якщо ви будете їздити швидше – готуйтеся до зайвих грошових витрат.

2. Вибір АЗС

В Україні зараз багато операторів роздрібного топливного ринку. У деяких з них вартість палива трохи дешевше, ніж у інших. І не забувайте, що вартість палива постійно «стрибає». Тому вибирайте заправки, де саме недороге паливо (для цього користуйтеся спеціальними мобільними додатками). Про його якість, звичайно, теж не забувайте. Так ви зможете заощадити кілька копійок за літр. А копійка гривню береже!

3. Обслуговування автомобіля

ТОП-10 порад, як скоротити витрати на бензин

Регулярний технічний огляд автомобіля не тільки вбереже вас від аварії, але і збереже ваші гроші. Працюючий як годинник мотор споживає менше палива.

4. Вибирайте самий оптимальний маршрут

Планування маршруту поїздки допоможе заощадити вам гроші. Вибирайте шлях, де менше ризик потрапити в «пробку». Довге стояння в дорожній «пробці» збільшує споживання палива, так як доводиться постійно то зупинятися, то знову рухатися.

5. Перевірте тиск в шинах

Витрата палива збільшується, якщо їздити на приспущених шинах (це збільшує опір коченню). Якщо на 10% зменшити опір коченню, то споживання палива знизиться на 1,6%.

6. Густе масло

Чи знаєте ви, що занадто густе масло в агрегатах трансмісії призводить до підвищеної витраті палива? Витрата палива в цьому випадку може збільшитися досить помітно.

7. Вимкніть кондиціонер

Через включеного кондиціонера автомобіль витрачає більше палива. Тому якщо ви хочете економити – не захоплюйтеся сильно кондиціонером. Але і їздити при відкритих вікнах на високих швидкостях теж не рекомендується.

8. Викиньте все зайве

ТОП-10 порад, як скоротити витрати на бензин

Чим більше вантажу в автомобілі, тим більше він буде витрачати палива. Звичайно, ми не радимо залишити тещу на автобусній зупинці, але все зайве з багажника краще прибрати. Пам'ятайте, що кожні 50 кг збільшують витрату палива в середньому на 2%.

9. Акуратне водіння

Якщо ви будете їздити акуратно, без різких стартів від світлофора і обгонів в режимі «газ в підлогу», то можете розраховувати, що споживання палива знизиться на 20-30%.

10. Зніміть багажник з дахуТОП-10 порад, як скоротити витрати на бензин

Чи знаєте ви, що навіть порожній багажник на даху вашого автомобіля може збільшити споживання палива на 10%? Уявіть, як на витраті палива відіб'ється повністю забитий багажник на даху. Тому якщо хочете економити – знімить його.

ДЖЕРЕЛОMotoringresearch.com
В українському небі з'явиться ще один лоукостер із Туреччини
У небі України з'явиться ще один турецький лоукостер. З 30 березня почне регулярні авіарейси з Києва в Анкару і назад компанія AnadoluJet, яка є лоуко...
Названо мобільні додатки, які найбільше розголошують дані своїх користувачів
Фахівці з кібербезпеки назвали кілька мобільних додатків, які розголошують найбільше даних про своїх користувачів. Лідером серед них виявився  Instagr...
У травні всіх споживачів переведуть на річний тариф на газ, проте плата за місячними тарифами може виявитися дешевшою
Вже з 1 травня всіх побутових споживачів за замовчуванням переведуть на річний тариф на газ. При цьому громадяни зможуть із нього перейти на місячний ...
Колишній глава “Укрзалізниці“ Войцех Бальчун буде в Україні добувати бурштин
Незабаром видобутком бурштину на Рівненщині займеться екс-глава “Укрзалізниці“ - польський рок-музикант Войцех Бальчун. Він є співвласником одного з б...
Оксана Марченко випустила свій перший фільм “Паломниця“
Оксана Марченко представила свій перший фільм в рамках авторського проекту “Паломниця“. З анонсованих 12 серій на офіційному YouTube-каналі телеведучо...