У Харкові починають будівництво Кремнієвої Долини: де вирішено розмістити унікальний об'єкт

Проект Українська Кремнієва долина близький до реалізації. У міськраді Харкова відбулося перше засідання робочої групи, що складається з представників українських IT-організацій, представників ХОДА, DCH, керівники вищих навчальних закладів. В ході засідання присутні обговорили стратегію і етапи реалізації проекту.

У Харкові починають будівництво Кремнієвої Долини: де вирішено розмістити унікальний об'єкт - today.ua

Як розповів перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов, в будівництві Української Кремнієвої Долини зацікавлені багато хто. У проекту вже є надійні інвестори, але і влада міста готова вкладати в нього гроші.

«Ще треба буде вирішувати питання інфраструктури майбутньої "кремнієвої долини", сюди входить і стан доріг, і транспортна розв'язка, наявність шкіл і дитячих садів. Необхідно зробити так, щоб це місце стало привабливим і для його IT фахівців, і для всіх інвесторів. І наш Харків це зможе», - висловив упевненість Ігор Терехов.У Харкові починають будівництво Кремнієвої Долини: де вирішено розмістити унікальний об'єкт Варто відзначити, що ініціатором створення в Україні аналога американської «Силіконової Долини» став особисто Володимир Зеленський. Ідею президента підтримав власник і глава групи DCH Олександр Ярославський, який погодився виступити генеральним інвестором, він же буде координувати реалізацію проекту.

Стартовим майданчиком для реалізації сміливого і високотехнологічного проекту був обраний бізнес-парк «Екополіс ХТЗ». Учасники робочої групи під час установчого наради зійшлися на тому, що поява Української Кремнієвої долини в Харкові, підвищить престиж міста, виведе його на новий рівень розвитку і зробить кращим мегаполісом України.

Нагадаємо, Володимир Зеленський відвідав Харківщину на початку вересня 2020 г. Як готували обласний центр до приїзду президента?