У лікарні Херсона масово звільнилися лікарі: головлікаря звинувачують в свавіллі

Автор: Шевченко Лилия

У центрі скандалу опинилася лікарня імені Тропіних в Херсоні. Там за указом головлікаря було ліквідовано одразу два відділення, а лікарі і медичні працівники звільнені. Питання про свавілля головлікаря клініки підняв на позачерговій сесії херсонського міської ради депутат Єгор Устинов.

У лікарні Херсона масово звільнилися лікарі: головлікаря звинувачують в свавіллі - today.ua

«Вашими руками були знищені в Тропіку ендокринологічне та фізіотерапевтичне відділення, повністю: звільнені всі фахівці. Мені цікаво, Ви куди плануєте ці приміщення здавати? Під приватні клініки знову або під аптеки?», - звернувся до головного лікаря Леоніда Ремиги депутат.

На захист Ремиги встав депутат херсонської міськради Михайло Лінецький. Він заявив, що Устинов влаштував безсоромний наклеп, насправді, всі лікарі на місці і продовжують працювати. У лікарні Херсона масово звільнилися лікарі: головлікаря звинувачують в свавіллі Щоб перевірити інформацію, журналісти інтернет-ресурсу kherson.net.ua подзвонили в реєстратуру ендокринологічного відділення лікарні ім. Тропіних. Там відповіли, що «відділення не працює, а медперсонал звільнився в повному складі. Прийому немає»

Як розповіли джерела з лікарні ім. Тропіних, дані відділення були виділені для лікування хворих на коронавірус. З цієї причини всіх пацієнтів виписали додому, а лікарям урізали зарплати до 3000 гривень. Це і стало причиною того, що всі співробітники даних відділень написали заяви про звільнення.

Популярні зараз

В Україні різко подорожчають продукти через підвищення тарифу на світло: названо перелік

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

У ТЦК заявили, що підприємства відправляють своїх співробітників до військкоматів

Українці активно купують квартири за кордоном: названо країни з найнижчими цінами на житло

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відзначається, що після звільнення лікарів цілий поверх лікарні спорожнів, до сих пір туди ніхто не завозить обладнання для діагностики та лікування коронавіруса, ніхто там не обладнує спеціальні бокси.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні в середині осені очікується потужна хвиля коронавіруса. Лікарям доведеться вибирати, кого рятувати ...