Добриво та захист від шкідників: названо дешеву крупу, яку слід розсипати на городі

Названо дешеву крупу, яку потрібно розсипати на городі для захисту від шкідників. Вона також стане відмінним добривом для зростання культур.

Добриво та захист від шкідників: названо дешеву крупу, яку слід розсипати на городі - today.ua

Досвідчені городники знають, що мало посадити насіння та поливати його. Важливо захистити майбутній урожай від хвороб та удобрювати рослини. Популярну хімію з магазинів можна і навіть потрібно замінювати на доступні засоби. Вони радять використовувати для грядок звичайне пшоно. Ця дешева крупа не тільки відлякає набридливих комах, а й допоможе розвитку плодів.

Захист від шкідників

Пшоно широко використовують для боротьби з мурахами. За допомогою крупи можна позбутися цих комах. Достатньо просто розсипати її поруч із мурашником, а також засипати її всередину. Шкідники швидко покинуть територію. Справа в тому, що вони терпіти не можуть запах цієї крупи.

Добриво

Пшоно містить безліч корисних елементів, тому його використовують як підживлення для овочів. Щоб приготувати добриво, додайте кілограм пшона в ємність із п'ятьма літрами води та залиште його на добу у теплому місці. Потім процідіть та полийте рослини отриманим розчином. Можна розвести його наполовину водою і отримати 10 літрів добрива. Особливо ефективною така добавка буде для помідорів, огірків та болгарського перцю.

Добриво та захист від шкідників: названо дешеву крупу, яку слід розсипати на городі

Кашу, що залишилася, не потрібно викидати. Її потрібно розсипати на грядках, де ростуть зазначені овочі. Для посилення ефекту потрібно розпушити ґрунт. Пшоно допоможе покращити його структуру та наситити корисними мікроелементами.

Раніше повідомлялося, що посадити на городі між кущами помідорів, щоб захистити їх від шкідників та одержати добрий урожай.