Суп для гіпертоніків: вчені назвали страву, яка нормалізує тиск

Група вчених з Єгипту провели масштабне дослідження, в ході якого з'ясували, яке блюдо повинне бути в раціоні кожного гіпертоніка. Цікаво, що це самий звичайний суп, з додаванням важливого продукту, який нормалізує артеріальний тиск.

Суп для гіпертоніків: вчені назвали страву, яка нормалізує тиск - today.ua

У періоди міжсезоння, які є неприємними для людей, що страждають проблемами з артеріальним тиском, дуже важливо регулярно вживати в їжу грибний суп. З такою рекомендацією виступили єгипетські дослідники.

Перш за все, вчені назвали грибний суп вітамінною стравою, що сприяє зміцненню організму і поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту.

Суп для гіпертоніків: вчені назвали страву, яка нормалізує тискКрім того, досліди показали, що тарілка домашнього супу з грибами допомагає істотно поліпшити самопочуття гіпертоніків. Справа в тому, що в грибах містяться мікроелементи, здатні замінити цілий ряд ліків, дія яких спрямована на зниження тиску.

Безумовно, гриби в будь-якому вигляді будуть корисні для гіпертоніків, але в супі вони менш важкі для травної системи. До того ж, частина корисних речовин переходить у бульйон, що допомагає кращій засвоюваності.

Тим не менш, вкрай важливо розуміти, що гриби небезпечні для пацієнтів, які страждають захворюваннями печінки і нирок. Перш ніж вводити цей продукт в раціон, порадьтеся з лікарем!

Нагадаємо, раніше вчені розповіли, з яких продуктів харчування повинен складатися раціон гіпертоніків. Як виявилося, деякі страви можуть замінити або частково компенсувати дію лікарських препаратів.