Народилася донька: лідер гурту “Океан Ельзи“ Святослав Вакарчук вдруге став батьком

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вдруге став батьком. У знаменитого українського музиканта народилася донька. Вона одержала рідкісне ім'я.

Народилася донька: лідер гурту “Океан Ельзи“ Святослав Вакарчук вдруге став батьком - today.ua

Сьогодні стало відомо про поповнення у родині відомого співака. Його обраниця, продюсерка продакшена Radioaktive Film Євгенія Яцута, народила доньку. Дівчинку назвали Соломією, що в перекладі означає "мир".

Інформацію представили на офіційній сторінці "Океану Ельзи" у Facebook. Менеджер Святослава Вакарчука Вікторія Хоменко також підтвердила радісну новину.

Крихітка отримала рідкісне ім'я – Соломія. Виявилося, що вона з'явилася на світ 2 червня, проте батьки не поспішали ділитися своїм щастям. Фанати Святослава Вакарчука вітають його.

"Ура! Щастя", "Нехай росте здорова", "Крута звістка, всіх благ", "Ого, довго не було діток, а потім відразу двоє. Мої привітання", "Супер", "Прекрасна новина, нехай росте щаслива!" – написали вони у соцмережах.

Народилася донька: лідер гурту “Океан Ельзи“ Святослав Вакарчук вдруге став батьком Нагадаємо, Вакарчук з обраницею вже має дитину. У червні минулого року у пари народився син. Його назвали Іваном, на честь дідуся по батьковій лінії.

Святослав 2021-го оголосив про розлучення з Лялею Фонарьовою, з якою прожив 20 років. Шанувальники вважають, що кумир давно крутив роман з Євгенією Яцутою, але вони не афішували свої стосунки.

У травні Євгенію Яцуту помітили у Франції. Вона засвітила великий живіт у Каннах.