Прес-секретар Путіна назвав пропозицію Кравчука про вибори на Донбасі “субстанцією“

Пропозицію Леоніда Кравчука щодо врегулювання ситуації на Донбасі прокоментували в Москві. Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков висловився метафорично.

Прес-секретар Путіна назвав пропозицію Кравчука про вибори на Донбасі “субстанцією“ - today.ua

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков під час бесіди з журналістами відповів на питання про те, що думають у Кремлі щодо пропозиції глави української делегації в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кравчука провести вибори на Донбасі.

Прес-секретар Володимира Путіна сказав дослівно наступне: «Я так розумію, що там мова йде про зовсім інший субстанції, яка відрізняється від субстанції, від змісту і послідовності, зафіксованої в Мінських домовленості»

Відзначимо, що екс-президент України, а нині керівник української делегації ТКГ Леонід Кравчук запропонував провести демілітаризацію регіону, передати під юрисдикцію України контроль над кордоном, а після цього провести демократичні вибори в населених пунктах ОРДЛО. Прес-секретар Путіна назвав пропозицію Кравчука про вибори на Донбасі “субстанцією“ Однак Дмитро Пєсков дав зрозуміти, що пропозиція Кравчука не відповідає прописаним пунктам в мінських домовленостях, які, до слова, були схвалені Радою Безпеки ООН.

Пєсков також зазначив, що йому не відомо, чи передавала українська сторона Росії план Леоніда Кравчука: «Я не знаю, переданий цей план і отриманий чи російською стороною, і вивчений він, що безумовно необхідно, щоб сформулювати позицію, але перша реакція, яку я озвучив, сама напрошується».

Що стосується організації нової зустрічі в «нормандському форматі», то глашатай Кремля підкреслив, що проводити зустрічі заради самих зустрічей ніхто не планує. Сторони можуть зібратися в даному форматі, але тільки тоді, коли будуть готові домогтися певних результатів. Крім того, раніше досягнуті в Парижі домовленості поки не виконані.

Нагадаємо, раніше в Кремлі прокоментували проведені в Україні місцеві вибори 2020.